Diamentowe Royal Collection

Sieć salonów Royal Collection została wyróżniona w prestiżowym rankingu firm najdynamiczniej zwiększających swoją wartość. Organizowany od trzech lat konkurs Diamenty Forbesa 2009 mierzy potencjał polskich przedsiębiorstw.

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking najlepszych firm w Polsce, przygotowany przez miesięcznik Forbes we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą  Dun&Bradstreet. Prezentuje te przedsiębiorstwa, które najefektywniej wykorzystały koniunkturę gospodarczą w ostatnich latach. Zestawienie jest opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Metoda ta umożliwia mierzenie potencjału przedsiębiorstw przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Zestawienie przedsiębiorstw jest zaprezentowane w wersji ogólnopolskiej oraz w podziale na 16 województw.

Sieć salonów Royal Collection wyróżniona została w gronie polskich firm, których wartość w latach 2005-2007 rosła w tempie kilkakrotnie szybszym niż cała gospodarka. W kategorii przedsiębiorstw osiągających wyniki finansowe od 50 do 200 mln zł, znalazła się na 28 pozycji w województwie mazowieckim oraz na 127 miejscu w kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu