Przejdź do treści

Ciągły rozwój system3.pl

Pierwszy polski twórca technologii kompleksowo obsługującej programy partnerskie – system3.pl, wprowadził nowe funkcjonalności zwiększające możliwości programów partnerskich.

Nowością  są statystyki godzinowe kampanii pozwalające na określenie okresów czasowych, w których dany produkt sprzedaje się najlepiej. Dzięki temu, Reklamodawca ma możliwość dostosowania swoich budżetów reklamowych, tak aby zwiększyć w danym okresie swoją obecność w Internecie. Cały mechanizm statystyk w system3.pl oparty jest na technologii hurtowni danych, co pozwala na generowanie wielowymiarowych raportów obejmujących całość prowadzonych działań.

Co więcej, wprowadzono możliwość zliczania i wynagradzania partnerów za Unikalnego Użytkownika mierzonego w skali miesiąca.

Nigdy nie byłam za tym, aby wynagradzać  Wydawców za kliknięcia. Moim zdaniem, może to powodować  nadużycia, a tym samym obniżać  poziom konwersji programu partnerskiego. Wynagradzanie Wydawców za Unikalnego Użytkownika zdecydowanie zwiększa skuteczność programu – mówi Magdalena Czachowska, Affiliate Marketing Director spółki.

W kolejnych miesiącach zespół system3.pl planuje wprowadzenie kolejnych zmian pozwalających na pełną integrację z sieciami reklamowymi.

Obecnie w system3.pl funkcjonuje 10 programów partnerskich, z których większość to Klienci z branży finansowej. Zaliczyć można do nich program jednego z największych Towarzystw Emerytalnych w Polsce, czyli AIG OFE. W system3.pl działania prowadzą także doradca finansowy Gold Finance oraz największa w Polsce firma udzielająca pożyczek do domu klienta – Provident Polska. Innym Reklamodawcą jest smava.pl, serwis zajmujący się social lending. Gamę programów finansowych wzbogaca Wealth Solutions ze swoją ofertą produktów strukturyzowanych.

Programy niefinansowe należą do różnych grup produktowych i pochodzą  od zróżnicowanych Reklamodawców, takich jak np. audioteka.pl oferująca sprzedaż audiobooków poprzez swój serwis, czy eTutor.pl, który zajmuje się kursami języka angielskiego online i także ich sprzedażą. Inny Reklamodawca to Juup.com, który stworzył społeczność skupioną wokół posiadaczy telefonów komórkowych. W serwisie dostępne są darmowe gry, tapety, dzwonki, mnóstwo konkursów, każdy z użytkowników ma możliwość tworzenia własnego grona znajomych oraz udzielania się na formach.

Programy niefinansowe w system3.pl to także kupzagrosz.pl zajmujący się aukcjami i sprzedażą online oraz Reklamofon.pl, oferujący darmowe połączenia telefoniczne z zagranicą.

W każdym przypadku, system3.pl odpowiada za prowadzenie programu oraz pozyskiwaniem sieci Wydawców odpowiednich dla grupy docelowej Klienta. Koordynuje on całość działań prowadzonych na witrynach Partnerów, pełni kontrolę nad kreacjami oraz stronami docelowymi, udostępnia statystyki oraz zapewnia kompleksową obsługę całości programu.