Żyrafa Sophie trafiła pod opiekę Czułego Barbarzyńcy

Wszystko wskazuje na to, że mała Sophie la girafe na dobre zadomowiła się w naszym kraju. W Polsce mieszka dopiero niespełna miesiąc, a już udało jej się skraść serce najpopularniejszemu polskiemu barbarzyńcy… Czułemu Barbarzyńcy. Księgarnia właśnie poszerzyła swoją ofertę o tę kultową zabawkę.

Firma Sophie de Vulli – wyłączny importer i dystrybutor Sophie w Polsce dba o to, aby żyrafa szybko zadomowiła się w naszym kraju. W związku z tym bardzo starannie dobiera miejsca, w których można ją spotkać. Po ogromnym sukcesie jaki przyniosła sprzedaż Sophie w internetowym sklepie Nowa Matka Polka przyszedł czas na Czułego Barbarzyńcę.

Warszawska księgarnia Czuły Barbarzyńca wzbogaciła swoją ofertę o zabawkę Sophie la girafe. To szczególne miejsce znane jest z zamiłowania do oryginalnych przedmiotów. Teraz swoją czułością otoczyła także Sophie. Ta pozornie mała, gumowa figurka posiada wiele cech pozytywnie wpływających na rozwój małych dzieci. Dzięki swej konstrukcji stymuluje wszystkie zmysły malucha. Niezwykle istotny jest również fakt, że jest całkowicie bezpieczna dla najmłodszych pociech.

Żyrafa Sophie od 48 lat cieszy się niezmienną popularnością we Francji, od ponad 2 podbija świat. Teraz przyszedł czas, aby zaprzyjaźniły się z nią polskie dzieci. Obecność Sophie w tak prestiżowym miejscu jakim jest Czuły Barbarzyńca z całą pewnością sprawi, że zalety zabawki dostrzeże jeszcze więcej rodziców, a sama żyrafka uszczęśliwi jeszcze więcej dzieciaków.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu