Zdrowe meble online

Czy wszystkie meble są zdrowe? Czy warto kupować meble wykonane z naturalnych materiałów? Na co warto zwracać uwagę przy kupowaniu mebli? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z tematyką zdrowych mebli można znaleźć na nowym serwisie internetowym www.zdrowemeble.klose.pl wykonanym przez agencję marketingu internetowego eFRESH dla producenta luksusowych mebli Kolekcja Mebli Klose.

Serwis internetowy zdrowemeble.klose.pl jest głównym źródłem informacji o akcji „Meble inspirowane zdrowiem” zapoczątkowanej przez Klose – zawiera nie tylko informacje o  zasadach tworzenia zdrowych mebli, ale również porady dot. zakupu mebli czy też artykuły dot. prawidłowego trybu życia. W ramach serwisu można zapoznać się z video-rekomendacjami dla mebli Klose od naukowców związanych z branżą meblarską oraz medyczną. Dla użytkowników serwisu zostało również uruchomione forum dyskusyjne, gdzie można wymienić się doświadczeniami związanymi z używaniem zdrowych mebli.

„Serwis zdrowemeble.klose.pl nie jest typowym serwisem sprzedażowym czy też promocyjnym” – mówi Tomasz Dura, prezes eFRESH. „Chcieliśmy pokazać, że kwestia produkcji zdrowych mebli jest ważna dla każdego, kto kupuje meble – dlatego na serwisie znajduje się dużo materiałów o charakterze edukacyjnym. Pokazywanie dużej ilości informacji związanych z produktami pozbawiłoby stronę uniwersalności”.

Promocja strony będzie odbywała się zarówno offline (materiały BTL i POS) oraz online – głównie na portalach finansowych oraz związanych z branżą meblarską.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu