R1NG.pl – pierwszy Polski serwis z teleturniejami w Internecie

Pod adresem www.R1NG.pl właśnie wystartował pierwszy w Polsce serwis z teleturniejami w Internecie. Od teraz można samemu zagrać w teleturnieje i wygrywać prawdziwe pieniądze zamiast je tylko oglądać w telewizji.

„Na pomysł serwisu wpadliśmy dwa lata temu i do dzisiaj jest dla nas dużym zaskoczeniem, że jeszcze nikt tego w Polsce nie zrobił. Zawsze musi być ktoś pierwszy :-)” – mówią twórcy R1NG.

Projekt powstawał przez dwa lata. Mimo, że wewnętrznie jest bardzo złożony, jego użytkowanie jest bardzo proste.

R1NG.pl umożliwia zmierzenie się poprzez Internet z innymi graczami w różnorodnych turniejach wiedzy. Można sprawdzić swoją wiedzę i do tego wygrać prawdziwe pieniądze.

Zasady są bardzo proste

Zakładamy turniej, ustalamy stawkę i czas rozpoczęcia turnieju lub dołączamy się do innego turnieju. O danej godzinie rozpoczyna się turniej. Odpowiadamy na określoną ilość pytań wiedzowych. Wygrywa ten, kto odpowie na najwięcej pytań. Na jego konto trafia wygrana, która pochodzi ze stawek wniesionych przez poszczególnych graczy.

Wygraną można wypłacić lub przeznaczyć jako stawki do kolejnych turniejów.

Serwis został zrealizowany przez firmę Webventure. Firma stworzyła już wcześniej komunikator na telefony komórkowe Inspiro, który jest połączony razem z serwisem społecznościowym i udostępnia szereg interesujących funkcjonalności, jak na przykład pokazywanie osób, które są w naszym otoczeniu. Komunikator jest dostępny pod adresem www.inspiro.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu