Panda Security współpracuje z WWF

Firma Panda Security i WWF, międzynarodowa organizacja ekologiczna, podpisały porozumienie o współpracy mające na celu troskę o środowisko naturalne. Inicjatywa ta wpisuje się w realizowaną przez Panda Security politykę firmy odpowiedzialnej społecznie, która część swoich dochodów przeznacza na wsparcie różnorodnych, międzynarodowych inicjatyw, skierowanych do dzieci i chroniących naszą planetę.

Nawiązanie współpracy z organizacją WWF potwierdza zaangażowanie Panda Security, lidera w dziedzinie zabezpieczeń działających w technologii Cloud Security, w działania odpowiedzialne społecznie. W ramach podjętej ostatnio inicjatywy Panda Security przeznaczy część swoich dochodów na wsparcie różnorodnych działań WWF, zmierzających w kierunku zabezpieczenia naszej planety przed dalszą jej degradacją.

Wspólna inicjatywa z WWF wpisuje się w prospołeczną i proekologiczną politykę Panda Security, której naczelnymi zasadami jest troska o środowisko i los dzieci, szczególnie tych najbiedniejszych.

“Nasz wkład w ochronę środowiska to wartość, której hołdujemy od czasu powstania naszej firmy, czyli już od 20 lat. W ramach porozumienia z WWF wszyscy klienci Panda Security będą mogli przeczytać specjalne adnotacje na pudełkach z naszymi produktami. Da im to gwarancję, iż kupując rozwiązania naszej firmy nie tylko otrzymują najlepsze zabezpieczenie dla swoich komputerów, ale aktywnie wspierają projekty na rzecz ochrony środowiska” – wyjaśnił Juan Santana, dyrektor generalny Panda Security.

“WWF liczy na pomoc finansową sektora prywatnego we wsparciu działań zapobiegających degradacji naszej planety” – powiedział Juan Carlos del Olmo, dyrektor generalny hiszpańskiego oddziału WWF. “Jesteśmy wdzięczni Panda Security za wsparcie i mamy nadzieję, że więcej firm pójdzie jej przykładem” – dodał del Olmo.

Więcej informacji można znaleźć na hiszpańskiej stronie WWF: http://www.wwf.es/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu