Nowe prowizje w DM BOŚ S.A.

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, lider na rynku kontraktów terminowych, zaoferował nowe promocyjne stawki prowizji na kontrakty na waluty w wysokości 1,99 zł od kontraktu dla zleceń internetowych i 3,99 zł dla pozostałych zleceń oraz utrzymuje dotychczasowe stawki prowizji od kontraktów na akcje.

Warszawa, 1 lipca 2009 r. – „Chcemy zainteresować inwestorów rynkami: walutowym i kontraktami na akcje. Stąd pomysły na promowanie rozwijających się rynków na GPW, nie tylko poprzez edukację inwestorów, ale również zmniejszanie kosztów transakcyjnych” – powiedział Michał Wojciechowski, Doradca Zarządu DM BOŚ S.A.

Nowe stawki na kontrakty walutowe obowiązują w DM BOŚ od 1 lipca br. „W związku ze zmianami w wysokości prowizji, jakich dokonała Giełda Papierów Wartościowych konieczna jest zmiana stawek również w obrębie naszego Biura. Jednocześnie zależy nam na utrzymaniu ich na możliwie najniższym poziomie, dlatego zaproponowaliśmy naszym klientom stawki w wysokości 1,99 i 3,99 zł” – powiedział Michał Wojciechowski, Doradca Zarządu DM BOŚ S.A. „Kontrakty walutowe stanowią dla aktywnych graczy uzupełnienie portfela inwestycyjnego, co w konsekwencji przynosi korzyści wynikające z odpowiedniej dywersyfikacji”- dodaje Wojciechowski. Promocja na kontrakty walutowe i akcyjne będzie obowiązywała do 31.12.2009 r.

Z danych warszawskiej giełdy wynika, że zainteresowanie rynkiem kontraktów na waluty rośnie, co potwierdzają obroty na tych instrumentach zanotowane w ostatnich miesiącach. W pierwszej połowie tego roku udział DM BOŚ w tym rynku był największy spośród wszystkich Biur i wyniósł blisko 35%. Jednocześnie wolumen obrotu kontraktami walutowymi na GPW wyniósł prawie 109 tys. szt. w porównaniu do 28 tys.  w analogicznym okresie ubiegłego roku.  Obroty w DM BOŚ wzrosły ponad 7- krotnie z 10 tys. do 76 tys. w I połowie 2009 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu