Nowa wersja Quest Web Parts for SharePoint

Firma Quest Software poszerzyła ofertę swoich produktów o najnowszą wersję narzędzia Quest Web Parts for SharePoint. Rozwiązanie przeznaczone dla środowiska Microsoft SharePoint upraszcza dotychczasowy proces tworzenia aplikacji, bez konieczności pisania często skomplikowanego kodu. Pozwala na szybkie i łatwe tworzenie zaawansowanych portali SharePoint, aplikacji, menu i konsol, dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Quest Web Parts for SharePoint to zestaw zintegrowanych narzędzi, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Rozwiązanie pozwala na tworzenie aplikacji dla środowiska Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) bezpośrednio w przeglądarce i bez konieczności skomplikowanego kodowania. Quest Web Parts for SharePoint posiada wyjątkowy interfejs konfiguracyjny ezEdit, który pozwala na prostą konfigurację kontrolek web part w środowisku SharePoint. Dzięki przyspieszeniu wykonywania zadań związanych z programowaniem aplikacji i uproszczeniu często skomplikowanego procesu kodowania, Quest Web Parts for SharePoint redukuje czas i koszty tworzenia aplikacji. Ponadto, najnowsza wersja rozwiązania zawiera nową kontrolkę web part – DiscussionView, która usprawnia śledzenie dyskusji oraz zwiększa funkcjonalność tworzenia wykresów.

“Dostosowywanie SharePoint do własnych potrzeb często związane jest z koniecznością złożonego kodowania nawet dla pozornie prostych zadań.” – powiedział David Waugh, wiceprezes i general manager Unified Communications and Collaboration, Quest Software. “Quest Web Parts for SharePoint sprawia, że zarówno deweloperzy, jak i użytkownicy nie związani z IT, mogą szybko i łatwo tworzyć aplikacje w środowisku SharePoint, co dodatkowo wpływa na efektywność ich pracy oraz umożliwia tworzenie bardziej zaawansowanych i rozbudowanych stron SharePoint.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu