Przejdź do treści

Disco-polo.pl – 3,2,1 START

Dzisiaj 1 lipca i wreszcie można zapoznać się z długo wyczekiwaną, nową odsłoną serwisu disco-polo.pl prowadzonego przez krakowską firmę NETSTEL Software.

Muzyka disco-polo wcale nie odeszła w zapomnienie, wręcz przeciwnie od kilku lat stopniowo pnie się na coraz wyższe miejsca w rankingach i zyskuje nową rzeszę wiernych fanów. Ponadto fani muzyki disco-polo należą chyba do najwierniejszych i nigdy nie zapomnieli o swoich ulubionych zespołach.

Disco-polo zmienia się zgodnie z oczekiwaniami swoich fanów i wymagającego rynku muzycznego, idzie z duchem czasu i biorąc pod uwagę wielki powrót lat 80-tych zarówno w modzie jak i muzyce możemy spodziewać się w najbliższym czasie zwiększenia popularności zespołów disco-polo i coraz większej ilości wspaniałych przebojów spod znaku disco-polo.

Przeboje disco-polo znają i starsi i młodzież, dlatego staje się najbardziej uniwersalnym gatunkiem muzyki, gatunkiem, który łączy pokolenia.

Na stronie disco-polo.pl możecie znaleźć przede wszystkim teledyski i teksty piosenek Waszych ulubionych zespołów disco-polo, najnowsze przeboje gatunku disko, wersję do karaoke, a także dzwonki do komórkę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony disco-polo.pl i zapoznania się z jej bogatą treścią, a nie zabraknie tam niespodzianek…