29 groszy brutto na komórki w Tartel

Telefonia internetowa Tartel (www.tartel.pl) od 2 lipca obniża koszt połączeń na telefony komórkowe do 0,29 zł za minutę rozmowy.

Połączenia poprzez telefonię internetową uchodzą za najtańsze, a operatorzy funkcjonują na minimalnych marżach. Okazuje się, że da się jeszcze taniej. Telefonia internetowa Tartel oferuje jedne z najtańszych połączeń. Cena za minutę połączenia na telefony stacjonarne w Polsce to 7 groszy brutto. Połączenia zagraniczne rozpoczynają się od 4 groszy (Kanada), a przeciętnie dzwoniąc na stacjonarne do krajów z Unii Europejskiej (Niemcy, Wielka Brytania, Grecja) zapłacimy tylko 7 groszy.

Od 2 lipca tanieją połączenia na telefony komórkowe w Polsce. Za minutę rozmowy w telefonii Tartel zapłacimy teraz tylko 29 groszy i to brutto, oczywiście przy naliczaniu sekundowym. Obniżka dotyczy wszystkich sieci, prócz Play (0,89 zł). To bardzo korzystna cena biorąc pod uwagę to, że z mobilnych telefonów przy standardowych umowach zapłacimy dużo więcej. Przeciętna stawka za najpopularniejsze komórkowe połączenia zagraniczne to 98 groszy.

Dodajmy, że telefonia internetowa Tartel nie pobiera żadnego abonamentu, a zasilenie własnego konta może być wykonane dowolną kwotą, w dowolnym czasie. Wykupienie natomiast własnego numeru telefonu to wydatek zaledwie 1 zł na rok użytkowania. Wypróbować jakość połączeń można za darmo: operator, po wypełnieniu krótkiego formularza, daje 5 minut rozmów gratis.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu