10 % mniej za ubezpieczenie turystyczne Inter Polska w Inseco.pl

Oferta „Sezonowa obniżka cen” trwa od 1 lipca do końca września 2009 roku i zapewnia uzyskanie natychmiastowej pomocy w awaryjnych sytuacjach podczas pobytu za granicą.

Dzięki możliwości dowolnego konfigurowania zakresu ochrony przez nabywcę, ubezpieczenie Inter Tour pozwala optymalnie dostosować go do planów zagranicznej podróży. Niezależnie od celu wyjazdu – wakacyjny wypoczynek lub praca sezonowa – posiadacz polisy ma zapewnioną kompleksową ochronę przez cały okres pobytu za granicą. Podróżny może skorzystać z jednego z trzech wariantów: standardowego, srebrnego lub złotego. Różnią się one między sobą zakresem przysługujących świadczeń i limitami kosztów pomocy i opieki medycznej, które niespodziewanie mogą zaskoczyć każdego turystę w obcym kraju.

Istotnym elementem pakietu, gwarantującym szybkie uzyskanie pomocy, jest dostęp do całodobowego i polskojęzycznego Centrum Pomocy. Skorzystanie z niego w awaryjnej sytuacji jest wyjątkowo łatwe dzięki SMS-owi informacyjnemu, który otrzymuje każdy zaraz po zawarciu ubezpieczenia na stronach Inseco.pl.

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. funkcjonuje na rynku polskim od 1991 roku, a także stanowi część międzynarodowego koncernu ubezpieczeniowego INTER Versicherungen, którego centrala znajduje się w Mannheim w Niemczech.

Bezpieczne wakacje z Inseco.pl i Inter Polska już od 1 lipca. Skorzystaj z oferty i wypoczywaj bezpiecznie.