TETA z szansą na złoto

Wrocławska TETA zakwalifikowała się do finału prestiżowego konkursu Solutions Microsoft Partner Program Awards 2009. Zwycięzcę poznamy podczas ceremonii ogłoszenia wyników 14 lipca w Nowym Orleanie.

Produkt który rywalizował z kilkudziesięcioma tysiącami rozwiązaniami wystawionymi do konkursu z regionu Europy Środkowo-Wschodniej to TETA Constellation- UI Design Mode. Sztandarowe oprogramowanie wrocławskiej spółki startowało w kategorii ISV/Software Solutions Partner of the Year. – Już na tym etapie to dla nas ogromne wyróżnienie. Nie ukrywam, że jestem bardzo dumny, że TETA Constellation znalazła się w renomowanym gronie na tak wysokiej pozycji. Potwierdza to innowacyjność i jakość naszego oprogramowania. Mam nadzieję, że przełoży się to na jeszcze większe zainteresowanie naszymi rozwiązaniami- komentuje Jerzy Krawczyk, prezes TETY.

Microsoft Partner Program powstał w celu uhonorowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologię amerykańskiego partnera. Wyróżnienia przyznawane są w 26 kategoriach. – Sukcesy polskich spółek na arenie międzynarodowej zawsze cieszą, ale cieszy również, że udało nam się dorównać najsilniejszej konkurencji- podkreśla Jerzy Krawczyk.

TETA Constellation to zaawansowany pakiet ERP (system wspomagający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) zbudowany w nowoczesnej technologii .NET. Przeznaczony jest dla firm średniej i dużej wielkości. System jest w pełni zgodny z najnowszymi przepisami i standardami rachunkowości (w tym MSR). Priorytety działania pakietu to m.in. komfort pracy użytkownika oraz wygoda wprowadzania i wyszukiwania danych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu