Prezent od ClickandBuy dla klientów redcoon.pl – zwolnienie od opłaty transakcyjnej

Redcoon.de, druga co do wielkości w Niemczech wyspecjalizowana firma wysyłkowa z branży elektroniki użytkowej obchodzi urodziny. A redcoon.pl i klienci ClickandBuy świętują razem z nią! ClickandBuy to jedyny system płatności w redcoon.pl, oferujący swoim klientom w ramach prezentu urodzinowego zwolnienie z opłaty transakcyjnej w przypadku płatności dokonanej za pomocą serwisu ClickandBuy. ClickandBuy to również pierwszy system płatności posiadający certyfikat McAfee, co budzi najwyższy szacunek zarówno sprzedających, jak i klientów. Wg najnowszego badania ECC Handel z uniwersytetu w Kolonii, procentuje to wysokim zaufaniem do działania systemu. W segmencie detalicznym, np. w handlu elektroniką użytkową, wzrost obrotów wyniósł 150%.

ClickandBuy świętuje 6 urodziny redcoon w Niemczech, Austrii, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Holandii i Belgii. Urodzinowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty standardowej za zakupy w systemie ClickandBuy to nie wszystko! Do każdej przesyłki wysyłanej do klienta redcoon.pl dołącza bon na zakup towarów wartości 6 euro. Otrzymanie tego bonu nie wiąże się w żaden sposób z minimalną wartością zamówienia. Prawdziwe świętowanie to również możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie online. Do wygrania Audi R8 4.2 Quattro na jeden miesiąc, sześciodniową wycieczkę na Florydę połączoną z lotem parabolicznym lub jednotygodniowy pobyt na Lanzarote połączony z nurkowaniem z rekinami. Wizyta w serwisie redcoon.pl jest teraz szczególnie atrakcyjna dla wszystkich klientów systemu ClickandBuy!

ClickandBuy, europejski partner Apple iTunes, oferuje również swoim 12 milionom klientów za pośrednictwem serwisu redcoon.pl odpowiednio dobrany sprzęt firmy Apple, a także akcesoria audio. Zakupy online i bardzo wygodny sposób zapłaty – jeszcze nigdy słuchanie muzyki nie było tak proste.

Markus Greven, Dyrektor Sprzedaży ClickandBuy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii stwierdza: „Dzięki redcoon.pl obsługujemy najszybciej rozwijającego się dystrybutora elektroniki użytkowej. Co miesiąc przekonuje on swoją ofertą i cenami ponad 2 miliony osób, które, mając zaufanie do systemu ClickandBuy, dokonują w komfortowy sposób bezpiecznych transakcji elektronicznych”.

Prezent od redcoon.pl i ClickandBuy dla swoich klientów – bez opłaty transakcyjnej od płatności w systemie ClickandBuy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu