Nowy sposób na sushi

przez | 30/06/2009

Już od kilku lat sushi robi furorę na świecie. Restauracje prześcigają się w nowych ofertach, które zaspokoją gusta smakoszy japońskiej kuchni. Od niedawna możliwe jest zamówienie sushi przez Internet! Jako pierwsza w Polsce taką usługę wprowadziła Restauracja ZEN Jazz Bistro.

mbf090205_7720Dzięki eleganckiemu wystrojowi ZEN Jazz Bistro oraz płynącemu w tle smooth jazzowi można na chwilę oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku. Wnętrze sprzyja skupieniu i wypoczynkowi, a rewelacyjna japońska kuchnia sprawia, że można całkowicie zapomnieć o codzienności. Co jednak możemy zrobić, gdy nie mamy chwili, by wyjść na lunch lub kolacje,
a nie chcemy rezygnować z przyjemności kosztowania tych przepysznych dań, które oferuje Restauracja ZEN Jazz Bistro?

Najszybszym i najbardziej wygodnym sposobem jest zamówienie oferowanych potraw przez Internet. Na stronie www.sushizen.pl znajdziemy pełne menu wraz ze zdjęciami dań. Dzięki internetowej karcie dań i wyjątkowo prostej nawigacji możemy wybrać między innymi sushi, nigiri i różne rodzaje maków oraz wyśmienite zestawy. W ofercie znajdziemy także sałaty, przekąski oraz dania gorące. Możemy także wybrać pyszne wina, będące w karcie ZEN Jazz Bistro.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – mówi Jacek Nikiel – Zależy nam, by byli Oni w pełni zadowoleni z naszych usług. Dlatego umożliwiliśmy składanie zamówień drogą internetową. Dzięki temu Klienci mają możliwość delektowania się smakiem orientu także w domu czy w pracy.

Restauracja ZEN Jazz Bistro przyjmuje zamówienia przez 7 dni w tygodniu w godz. 11-23. Dostawa zostanie zrealizowana po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu adresu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sushizen.pl.