Łomża Beer Festival 2009 w Siedlcach

W sobotę 27 czerwca w Siedlcach nad zalewem miała miejsce czwarta impreza z cyklu Łomża Beer Festival. Na gwiazdę wieczoru, zespół T.Love czekało 4,5 tysiąca osób. Pomimo dramatycznego momentu przed samym koncertem, gdy nad zalew nadciągnęła czarna burzowa chmura i nagle zerwał się deszcz, fani zespołu przeczekali krytyczny moment.

fot. Darek Kawka

Na szczęście burza przeszła dalej, a publiczność w spokoju wysłuchała najnowszych i tych starych, ulubionych utworów grupy. Widownia złożona z kilku pokoleń widzów śpiewała i tańczyła wraz z zespołem.

Kolejna impreza odbędzie się 11 lipca na plaży w Ełku, a gwiazdą wieczoru będzie DODA! Zabawa zaczyna się o 16, a potrwa do północy.

Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, podczas konkursów trwających od godziny 16 spośród publiczności wyłoniono grupy budowniczych. Uczestniczyli oni w tworzeniu wieży ze skrzynek piwa Łomża, o wysokości ponad 8 metrów. Wielkie przeboje w wykonaniu grupy coverowej KaraRockers rozkołysały publiczność. Pod koniec występu tejże grupy ponad lasem pojawiła się burzowa chmura. Szczęśliwie nie przeszkodziła ona w realizacji koncertu.

fot. Darek Kawka

T.Love jak zwykle porwał publiczność. Istniejąca od 1982 roku grupa ma w swoim dorobku wiele przebojów, jak choćby „Warszawa” czy oczekiwana i odegrana na bis piosenka „Chlopaki nie płaczą”. Publiczności bardzo trudno było rozstać się z zespołem. Muniek Staszczyk charyzmatyczny lider, związany jest z zespołem od samego początku, kiedy to grupa przyjaciół z częstochowskiego IV LO założyła rockowy zespół i krótko potem zaistniała publicznie podczas festiwalu w Jarocinie. Jak widać, prawdziwe przeboje nigdy się nie starzeją, a wraz z upływem czasu rosną nowe pokolenia fanów prawdziwych gwiazd, czego dowiódł sobotni koncert.

W Siedlcach odbyła się już czwarta i przedostatnia impreza z cyklu, po Białymstoku, Łomży i Olsztynie. Alpiniści kolejny raz z pomocą publiczności zbudowali „Mega Butelkę Łomży”. W każdej miejscowości nie brakowało chętnych do zaśpiewania karaoke z grającym na żywo zespołem KaraRockers, który przyjeżdża na imprezy Łomża Beer Festival z Bielska-Białej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu