Kolejna „Syrenka” otwarta

Tagi:

Od poniedziałku, 29 czerwca br., działa kolejne wielofunkcyjne boisko sportowo-rekreacyjne zrealizowane w ramach projektu „Syrenka”.

Jest to piąte z siedmiu boisk planowanych do otwarcia jeszcze tego lata. Kompleks wielofunkcyjnych boisk na terenie Ośrodka Moczydło przy ul. Górczewskiej 69/73 składa się z boiska do piłki nożnej, boiska do piłki ręcznej oraz lodowiska o wymiarach 30x20m. Boiska są oświetlone i posiadają zaplecze sanitarno-szatniowe. Walorem tej „Syrenki” jest jej położenie – wpisane w 7- hektarowy teren Ośrodka Moczydło z odkrytymi basenami letnimi.

Pierwsza Syrenka została otwarta jesienią ubiegłego roku na Bielanach. Do tej pory dołączyły do niej Syrenki na Ochocie, w Rembertowie, w Wawrze. Już niedługo Syrenki pojawią się na Targówku i na Białołęce. Oprócz Syrenek wspólnie z marszałkiem województwa i wojewodą, stołeczny Ratusz buduje Orliki, które działają już na Targówku, Ursynowie, Mokotowie i Pradze Południe. Następne powstaną na Pradze Północ, Białołęce, Bielanach, Pradze Południe i w Wilanowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu