Gazeta Bankowa współpracuje z Pomorski-Biznes.pl

Pomorski portal biznesowo informacyjny „Pomorski-Biznes.pl” oraz jeden z najstarszych tygodników opiniotwórczych – „Gazeta Bankowa”, zawiązały porozumienie o współpracy.

Znajomość finansów stanowi o być lub nie być we współczesnym biznesie. Rosnące zapotrzebowanie na rzetelną i pogłębioną informację której poszukują nasi czytelnicy sprawiło, iż Pomorski-Biznes.pl od początku postawił sobie za zadanie, aby być wiarygodnym partnerem dla biznesu – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, Dyrektor Generalny Pomorski-Biznes.pl. Dlatego dzięki współpracy z Gazetą Bankową będziemy prezentować analizy ekonomiczne i raporty rynku finansowego dotyczące światowej i polskiej gospodarki jak również wywiady z ludźmi mającymi wpływ na jego stan i kondycję oraz komentarze znanych ekonomistów i menedżerów – dodaje Jarosław Waśkiewicz.

„Myśl globalnie działaj lokalnie” to zasada, która przyświeca współpracy Gazety Bankowej z portalem Pomorski-Biznes.pl. Globalne idee, trendy, wskaźniki i ratingi dotyczące świata finansów prezentowane przez Gazetę Bankową, mogą być wykorzystane podczas bieżącej działalności przez pomorskie (i nie tylko) firmy korzystające z portalu Pomorski-Biznes.pl. Cieszymy się, że dzięki współpracy informacje publikowane przez naszą redakcję, z których korzystają w codziennej pracy zarządzający instytucjami finansowymi mają szansę dotrzeć także do polskich firm, które stanowią przecież o sile całej gospodarki – podkreśla Maciej Goniszewski – Zastępca Redaktora Naczelnego Gazety Bankowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu