Energooszczędni

przez | 30/06/2009

Firma BillBird S.A. podpisała kilkanaście umów z największymi dostawcami energii elektrycznej i gazu w Polsce. Dzięki temu klienci mogą tanio i wygodnie regulować swoje rachunki w tysiącach punktów oznaczonych znakiem VIA™ – Moje Rachunki lub skorzystać z nowoczesnych doładowań energetycznych oferowanych za pośrednictwem usługi VIA™ – Moje Doładowania.

Rachunki tanio, bezpiecznie i wygodnie

Usługa VIA™ – Moje Rachunki to wiarygodny sposób regulowania płatności za rachunki. Można ją znaleźć w niemal 8 tysiącach punktów dostępnych w całej Polsce: w sieciach spożywczych, sklepach osiedlowych i na stacjach benzynowych. Zaufaniem klientów cieszy się już od dziewięciu lat.

Wciąż trwa dynamiczny rozwój sieci VIA™, która staje się dla wystawców doskonałą alternatywą dla przyjmujących wpłaty przyzakładowych biur obsługi klienta lub ich efektywnym uzupełnieniem. – Korzyści z takiego rozwiązania mają zarówno wystawcy, którzy odciążają swój budżet oraz, przede wszystkim, klienci – mówi Grzegorz Pankanin, wicedyrektor działu sprzedaży korporacyjnej BillBird S.A. – zamiast uciążliwego stania w kolejkach i często długich podróży z fakturą do „okienka”, mogą przy okazji zakupów uregulować opłaty w jednej z tysięcy placówek handlowych z usługą VIA™ – Moje Rachunki.

Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdza się np. na Dolnym Śląsku i województwie opolskim (koncern EnergiaPro Gigawat), gdzie dodatkowo do końca września trwa promocyjna obsługa rachunków (prowizja 0zł) w wybranych punktach VIA™ – Moje Rachunki. Z kolei gdański koncern ENERGA SA postanowił swoją rozbudowaną sieć biur obsługi klienta wzbogacić o możliwość opłacania wszystkich rachunków. W tym celu zdecydował się podpisać umowę z BillBird S.A. Od 1 lipca każdy, kto odwiedzi kasy ENERGI, będzie mógł regulować również rachunki za gaz, telewizję, telefon, a nawet zapłacić ratę ubezpieczenia. Osoby, które korzystają z przedpłatowych liczników energii elektrycznej tego wystawcy, nie muszą nawet odwiedzać biura obsługi klienta. Prąd mogą kupić także w kasie pobliskiego sklepu oznaczonej znakiem „VIA™ – Moje Doładowania. Tu doładujesz licznik prądu!”.

Umowy z BillBird S.A. zawarło już blisko 20 największych polskich zakładów energetycznych i spółek gazowych – dzięki temu ich klienci nie muszą z trwogą myśleć o kolejkach na poczcie lub wyczekiwać wizyty inkasenta.

Punkty VIA™ – Moje Rachunki i VIA™ – Moje Doładowania

Usługi VIA™ znaleźć można m.in. w sieciach sklepów m.in. w sieciach sklepów Carrefour, Carrefour Express, Real, Stokrotka, Polomarket, Kaufland i E. Leclerc, w wybranych sklepach sieci: Społem, Avans, Lewiatan, Intermarche, Rabat Pomorze, Spar, Groszek i w wielu sklepach osiedlowych, a także stacjach PKN Orlen i Bliska. Pełna lista placówek znajduje się na stronie: www.mojerachunki.pl

obrazek-6