Zumi wkracza w nieruchomości

Pierwszy polski lokalizator internetowy Zumi.pl wkroczył na rynek nieruchomości. Pod adresem www.zumi.pl/nieruchomosci/ dostępnych jest obecnie ponad 1,5 miliona ogłoszeń z całej Polski. To pierwszy krok w stronę powstania największego w polskim Internecie serwisu z ogłoszeniami nieruchomościowymi.

W efekcie połączenia największej w Polsce bazy ogłoszeń i funkcji Zumi w ręce internautów trafia wygodne narzędzie pozwalające na szybkie znalezienie nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub do wynajęcia w dowolnym miejscu w Polsce.

Wybierając nieruchomość można za pomocą kilku dodatkowych kliknięć sprawdzić infrastrukturę znajdującą się w okolicy. Dla wygody użytkowników podzielono ją na kilka kategorii: Gastronomia, Komunikacja, Kultura i Rozrywka, Szkolnictwo, Urzędy i Instytucje, Zakupy i Usługi oraz Zdrowie.

Wszystkie istotne informacje, potrzebne kiedy rozważamy zakup mieszkania, można teraz znaleźć w jednym serwisie – podkreśla Mateusz Boczar, Dyrektor Produktu Zumi w Grupie Onet.pl

Możliwość obejrzenia otoczenia nieruchomości na zdjęciach lotniczych, czy wyznaczenia trasy np. do pracy dodatkowo podnoszą atrakcyjność serwisu, czyniąc z niego unikalne w polskim Internecie narzędzie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających mieszkania.

Wyszukiwanie ofert odbywa się za pomocą wygodnego formularza pozwalającego dokładnie określić lokalizację poszukiwanego mieszkania. Otrzymane wyniki można dynamicznie zawężać i rozszerzać korzystając z innowacyjnych i łatwych w użyciu graficznych suwaków. Pozwalają one określić przedział cenowy, cenę za metr kwadratowy i powierzchnię mieszkania.

Bazę ogłoszeń można również dynamicznie przeszukiwać poprzez okno mapy – przesuwając ją, zmniejszając lub powiększając.

Lokalizator Zumi wciąż się rozwija. Nieruchomości to kolejna, po KRS i raportach biznesowych, uruchomiona w tym roku funkcjonalność. Wkraczając na rynek nieruchomości chcemy pokazać, że lokalizator internetowy może służyć już nie tylko do wyszukiwania firm i usług. Nasz nowy produkt – Zumi Nieruchomości – czyni z Zumi jeszcze wygodniejsze i bardziej dopasowane do lokalnych polskich oczekiwań narzędzie codziennego użytku, konkurencyjne wobec globalnych rozwiązań – mówi Tomasz Nowak, Dyrektor Operacyjny Zumi w Grupie Onet.pl

Serwis Zumi Nieruchomości agreguje ogłoszenia z serwisów domiporta.pl, oto.Dom.pl, oferty.netszybko.pltabeleofert.pl

Serwis uruchomiono w wersji beta. Wkrótce zostanie on uzupełniony o kolejne funkcje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu