Wielka Licytacja w Centrum Handlowym ETC Swarzędz

Wreszcie wakacje! Na relaks i świetną zabawę już 4 i 5 lipca mogą pozwolić sobie także ci Wielkopolanie, którzy jeszcze nie wyjeżdżają na letni wypoczynek. W pierwszy weekend lipca, Centrum Handlowe ETC Swarzędz zaprasza wszystkich na zakupy w niecodziennej, ekscytującej formie – licytacji.

Tak właśnie – licytując samodzielnie ustaloną cenę, w CH ETC Swarzędz będzie można nabyć m. in.: projekt aranżacji domu lub mieszkania, komplet wypoczynkowy, zestaw markowych sof, lodówkę w kolorze inox z radiem (!) oraz wiele innych produktów. To okazja dla tych, którzy urządzają dom lub mieszkanie czy też chcą zmienić szczegół wyposażenia. Pokusa jest wielka – bo w sprzyjających okolicznościach dany produkt można nabyć za wyjątkowo dobrą cenę. Liczy się też świetna zabawa, dreszcz emocji, rywalizacja i wreszcie – słodki smak zwycięstwa.

Licytacja będzie odbywać się wg zasad tzw. aukcji angielskiej. Informacja o produktach i planie imprezy będzie dostępna na stronie www.etcswarzedz.pl oraz w specjalnych ulotkach. Potencjalni nabywcy będą mogli oglądać wybrane towary już od 27 czerwca.

Sprzedaż w formie licytacji to domena domów aukcyjnych specjalizujących się w obrocie towarami luksusowymi, jak dzieła sztuki i antyki. Na aukcjach sprzedaje się także nieruchomości i konie rasowe. Wielka i wciąż rosnąca popularność aukcji internetowych potwierdza, że wielu z nas lubi korzystać z tej formy kupna. Przeciętny Kowalski rzadko jednak ma szanse uczestniczyć w licytacji prowadzonej przez dom aukcyjny, dlatego zaproszenie do CH Swarzędz jest doskonałą okazją dla tych, którzy chcieliby zakosztować tego rodzaju emocji, jakie towarzyszą gościom dorocznych aukcji koni w Janowie Podlaskim czy nabywcom białych kruków na aukcjach antykwarycznych.

Organizatorzy mają nadzieję, że Wielka Licytacja w CH ETC Swarzędz wielu uczestnikom da świetną rozrywkę, a zwycięzcom dodatkowo pomoże w wyposażeniu domu czy mieszkania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu