Twórcza codzienność z JD Edwards

W ubiegłym tygodniu w warszawskim Klubie Bankowca odbyła się pierwsza konferencja polskich użytkowników rozwiązania Oracle JD Edwards. Tegoroczna, inauguracyjna edycja konferencji przebiegała pod hasłem „Twórcza codzienność z JD Edwards”.

Najważniejsze fakty

  • Organizatorzy wydarzenia – firmy Oracle i Hogart Business Systems – zaadresowały konferencję do grona wyższej kadry menedżerskiej – Dyrektorów Finansowych, Dyrektorów Informatyki oraz Kierowników Działów odpowiedzialnych w swoich organizacjach za rozwiązanie JD Edwards.
  • Warto podkreślić, że liczba użytkowników JD Edwards w Polsce wciąż dynamicznie wzrasta – szacujemy, że obecnie z systemu korzysta blisko 120 przedsiębiorstw. W związku z tym inicjatywa zorganizowanie spotkania konferencyjnego miała za zadanie wzajemne poznanie się użytkowników rozwiązania oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami producenta.

Istotnym punktem konferencji była prezentacja Kevina Attarda, przedstawiciela europejskiej centrali Oracle odpowiedzialnego za rozwiązanie JD Edwards, który nakreślił strategię rozwoju produktu na najbliższe lata. Największym zainteresowaniem cieszyły się wykłady case’owe podczas których sami klienci opowiedzieli jak JD Edwards wspomaga ich bieżącą pracę. Ponadto uczestnicy konferencji mieli możliwość zapoznania się z rozwinięciami funkcjonalnymi i technologicznymi najnowszej wersji Oracle JD Edwards 9.0, która miała premierę w listopadzie 2008 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu