Tebodin SAP-Projekt wygrał dwa kolejne przetargi w województwie pomorskim

W ubiegłym tygodniu gdańskie biuro Tebodin SAP-Projekt podpisało dwie kolejne umowy z Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o/Gdańsku.

Pierwszy kontrakt dotyczy opracowania Studium Techniczno–Ekonomiczno–Środowiskowego budowy drogi ekspresowej nr 6 na odcinku Słupsk – Lębork. Wartość umowy wynosi 1.890.000 PLN, a czas realizacji kontraktu 13 miesięcy.

Drugie zadanie, jakie zrealizuje Tebodin SAP-Projekt to nadzór inwestorski podczas realizacji projektu „Wzmocnienia konstrukcji nawierzchni na drodze krajowej nr 6 Szczecin – Gdańsk – Łęgowo”. Realizacja tego zadania potrwa 9 miesięcy i jest trzecim nadzorem drogowym dla GDDKiA realizowanym w obecnej chwili przez gdański oddział Tebodin SAP–Projekt. Wartość tego kontraktu to 245.000 PLN.

„Projekty infrastrukturalne są jednym z najważniejszych obszarów, w którym świadczymy usługi” – powiedział Jerzy Jędrzejewski, Dyrektor Biura Tebodin SAP-Projekt w Gdańsku powiedział: „Dlatego cieszmy się z każdego wygranego przez nas przetargu. Co więcej, realizacja kolejnych projektów dla GDDKiA jest dowodem, że dotychczas świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i dlatego firma po raz kolejny zdecydowała się na współpracę właśnie z nami”.

Nowe kontrakty dołączą do długiej listy tych, nad którymi w tej chwili pracuje gdańskie biuro Tebodin SAP-Projekt. Firma odpowiedzialna jest m.in. za nadzór inwestorski nad częścią robót realizowanych w ramach Programu 10+ na terenie Grupy Lotos S.A., nadzór inwestorski na budowie Hali Sportowo–Widowiskowej na granicy miast Gdańska i Sopotu, wykonanie projektów sieci gazowych dla Pomorskiej Spółki Gazowniczej i projektów sieci wodociągowo–kanalizacyjnych dla Gdańskiej Infrastruktury Wodno–Kanalizacyjnej oraz wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy 3 skrzyżowań w Gniewie, Miastku i Bytowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu