Rewolucja w robieniu zakupów – zakupy przyszłości we Frisco

Tagi:

Frisco.pl – nowoczesny supermarket online z bezpłatną dostawą do domu rewolucjonizuje rynek zakupów przez Internet wprowadzając na swoją platformę 4 nowe sklepy specjalistyczne. Teraz we Frisco można kupić nie tylko produkty codziennego użytku (Frisco.pl), ale również szeroki asortyment dla dzieci (FriscoBaby), zdrową, ekologiczną żywność (FriscoOrganic), delikatesy z całego świata (FriscoDeli) czy pokarm dla zwierząt dostępny jedynie w sklepach zoologicznych (FriscoAnimals).

Frisco.pl – pionier jakości i modelu handlu internetowego od lat kojarzący się z bezpłatną dostawą do domu i najwyższej jakości produktami postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowania wymagających Klientów, wprowadzając do swojego portfela specjalistyczne sklepy. Od niedawna do rodziny sklepów Frisco należy już 5 marek – Frisco.pl, FriscoBaby, FriscoOrganic, FriscoDeli i FriscoAnimals. Każdy ze sklepów oferuje inny asortyment, dzięki czemu można skomponować swój koszyk zakupów we Frisco bez potrzeby robienia oddzielnych zakupów w sklepach specjalistycznych:

Frisco.pl – oferuje szeroki wybór produktów codziennego użytku; od świeżego pieczywa czy najwyższej jakości wędliny, przez kosmetyki i asortyment higieniczny aż do gotowych dań na grilla i szerokiego wyboru win z całego świata.

FriscoBaby – sklep stworzony z myślą o młodych rodzicach i ich pociechach. Produkty zostały podzielone na 5 kategorii w celu ułatwienia szybkiego znalezienia pożądanej pozycji. I tak mamy sekcje: karmienie (mleka, kaszki, kleiki, etc.), pielęgnacja (pieluszki, szampony), czystość (pranie, dezynfekcja), zabawa (grzechotki, gryzaki) i akcesoria (butelki, smoczki, etc.)

FriscoOrganic – miejsce dedykowane fanom zdrowej żywności i produktów BIO. Znajdziemy tutaj między innymi takie produkty jak bio pieczywo, wędliny z certyfikatem Biogwarancji czy szeroki wybór owoców i warzyw – również bio. FriscoOrganic to jedyny w Polsce sklep posiadający w swojej ofercie 100% produktów BIO.

FriscoDeli – raj dla prawdziwych smakoszy. Sklep oferuje szeroki wybór specjałów kulinarnych z nawet najdalszych zakątków świata. We FriscoDeli kupisz wszelkie owoce morza – świeże ostrygi, ośmiornice, krewetki, kraby czy homary, najwyższej jakości wędliny i mięsa – od polędwicy jagnięcej z Nowej Zelandii, przez delikatne przepiórki aż do steku ze strusia. FriscoDeli to również najlepsze alkohole – ekskluzywne whisky typu single malt, wyborne koniaki, piwa z całego świata oraz szeroki wybór win.

FriscoAnimals – sklep z myślą o Twoim pupilu. FriscoAnimals oferuje swój asortyment, normalnie dostępny jedynie w sklepach zoologicznych, w 3 kategoriach – koty, psy i gryzonie. Znajdziemy m.in. suchą karmę i żwirki dla kotów, przysmaki dla psów czy ściółkę dla gryzoni.

www.frisco.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu