ESKADRA Agencja Reklamowa zrealizowała ambient dla Polkomtel S.A.

W sobotę, 27 czerwca 2009 roku ESKADRA Agencja Reklamowa zakończyła realizację niestandardowej akcji marketingowej dla Polkomtel S.A. Przez tydzień, w siedmiu polskich miastach, można było natknąć się na tysiące balonów helowych unoszących się w przejściach podziemnych i promujących ofertę serwisu muzodajnia.pl. Akcja była elementem kampanii MixPlusa.

Od 20 do 27 czerwca w najbardziej ruchliwych przejściach podziemnych wybranych miast pojawiły się helowe balony, które unosiły zawieszone na sznurkach materiały reklamowe z informacjami o przebojowej ofercie serwisu muzodajnia.pl. Przechodnie mieli okazję natknąć się na ten intrygujący ambient w siedmiu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Do nietypowej akcji wykorzystano ponad 46.000 balonów. Za kreację pomysłu na ambient i realizację zlecenia odpowiedzialna była załoga firmy ESKADRA Agencja Reklamowa. Zlecenie na przeprowadzenie działań ambientowych dla Polkomtel S.A. ESKADRA Agencja Reklamowa pozyskała w drodze przetargu, w maju bieżącego roku.

„Nowa oferta serwisu muzodajnia.pl jest w mojej ocenie naprawdę atrakcyjna dla klientów MixPlusa – wyraźnie wybija się ponad standardy. Dlatego potrzebowaliśmy do jej promocji formy reklamowej, która także wzniesie się ponad przeciętność. Latającym w podziemiach balonom udało się to nie tylko w przenośni – ale i dosłownie!” – powiedział Paweł Zbiegniewski, Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji Marketingowej ds. Alternatywnych Kanałów Komunikacji w Polkomtel S.A.

„Formuła tego latającego w podziemiach ambientu zadziałała dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy. Tysiące przechodniów z zaintrygowaniem zadzierało głowy w kierunku naszych balonów i >>sięgało ku górze<< po informacje o ofercie muzodajni. Nieskomplikowany zabieg z balonami okazał się więc bardzo trafny – angażujący i wzbudzający ciekawość. Po raz kolejny potwierdza się, że w prostocie i pomysłowości jest siła.” – powiedział Dominik Gil, Dyrektor Zarządzający firmy ESKADRA Agencja Reklamowa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu