DIALOGmedia.pl w nowej odsłonie

Konfigurator usług z kalkulatorem cen, udoskonalona nawigacja oraz lekka i przejrzysta grafika – to cechy nowego serwisu www.dialogmedia.pl. Strona pakietu DIALOGmedia jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze, a jej kolorystyka nawiązuje do barw Telefonii DIALOG.

O konieczności gruntowej przebudowy serwisu zadecydowało rosnące zainteresowanie klientów pakietem DIALOGmedia, w skład którego wchodzą telewizja cyfrowa z wypożyczalnią filmów na życzenie, internet i telefon. Główny nacisk położony został na jego funkcjonalność i użyteczność. Nawigację udoskonaliło dodanie menu głównego, które zawiera odnośniki do poszczególnych usług pakietu i dodatkowego menu, zawierającego sekcje uzupełniające. Dzięki tym innowacjom użytkownik z łatwością porusza się po stronie i szybko może znaleźć informacje o wybranych usługach.

– Nowością nowej odsłony DIALOGmedia jest też funkcjonalny konfigurator usług, który umożliwia samodzielny dobór składników pakietu oraz kalkulację ich cen z uwzględnieniem bieżących promocji – podkreśla Tomasz Zalewa, konsultant ds. Internetu Telefonii DIALOG SA.

Odświeżona została także szata graficzna serwisu. Zrezygnowano z dużej liczby animacji i ciemnej kolorystyki na rzecz lekkiej i przejrzystej grafiki. Jasne tło dla kontrastu zostało zestawione z granatowymi elementami, a pomarańczowe przyciski i inne elementy ożywiają zawartość witryny.

Oprócz obszernej bazy filmów VoD (wypożyczalnia filmów na życzenie) www.dialogmedia.pl zawiera na bieżąco aktualizowaną zakładkę „Hity TV”. Zamieszczane są w niej informacje o najciekawszych propozycjach filmowych, serialach i programach, dostępnych w ramówce takich kanałów, jak np. HBO, Cinemax czy Discovery. Dodatkowo użytkownik ma możliwość oglądania trailerów video oraz galerii zdjęć z filmów.

Pakiet DIALOGmedia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Po I kwartale 2009 roku liczba klientów pakietu DIALOGmedia wynosiła 5,3 tys. W każdym tygodniu podpisywanych jest kilkaset nowych umów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu