Zestawy Jabra Biz 2400 kupisz w Veracomp

W Veracomp można już kupić najnowsze zestawy słuchawkowe z serii Jabra Biz 2400 przeznaczone dla pracowników obsługi klienta i centrów obsługi telefonicznej oraz personelu korzystającego z rozwiązań zintegrowanej komunikacji(UC).

Seria Jabra BIZ 2400 obejmuje ponad 20 modeli. Każdy z nich jest dostosowany do określonych wymagań i rodzajów systemów telefonicznych — zarówno tradycyjnych, biurowych telefonów stacjonarnych, jak i oprogramowań typu softphone i telefonów szerokopasmowych. Optymalizacja zestawów słuchawkowych obejmuje m. in. charakterystykę częstotliwościową i system redukcji szumów odpowiednie dla środowiska pracy.

Dostępne są modele wąskopasmowe przeznaczone do wykorzystywania z tradycyjnymi telefonami stacjonarnymi (300-3400 Hz), szerokopasmowe modele dla sprzętowych telefonów IP (150-6800 Hz) i modele USB dla oprogramowań typu softphone i zastosowań multimedialnych (80-16 000 Hz) oraz specjalna wersja USB dostosowana do pracy z programem Microsoft Office Communicator.

Zestawy słuchawkowe Jabra BIZ 2400 są dostępne z jednym lub dwoma głośnikami oraz szeroką gamą mikrofonów i systemów redukcji szumów, dzięki temu można dokładnie dobrać odpowiedni zestaw do potrzeb użytkownika.

Ta różnorodność zestawów Jabra BIZ 2400 pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia do każdego systemu telefonicznego i środowiska pracy — od cichych pojedynczych gabinetów do otwartych centrów obsługi telefonicznej.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.jabra.com/10xBETTER

Dostępność i cena

Zestawy słuchawkowe Jabra BIZ 2400 są już dostępne w Veracomp w cenie SRP netto od 169 do 219 EUR (w zależności od modelu). Jest to jedyna słuchawka w ofercie firmy Jabra i prawdopodobnie jedyna w ogóle tego rodzaju słuchawka z 3 letnia gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu