Weilandt Elektronik stawia na BEST image PR

przez | 26/06/2009

Weilandt Elektronik, centrum serwisowe z niemieckimi korzeniami, powierzyło działania związane z public relations poznańskiej agencji BEST image PR. Współpraca zostanie oparta na szeroko zakrojonym media-relations.

Weilandt Elektronik to niezależne od producentów centrum naprawcze działające od 1991 roku na niemieckim rynku. Od września 2008 roku placówkę firmy znaleźć można również w polskim Lublińcu. Weilandt Elektronik oferuje naprawy, wypożyczanie, skup, obsługę serwisową, pogwarancyjną i stałą pomoc techniczną urządzeń, takich jak: kolektory danych, inwentaryzatory, przenośne terminale danych, skanery ręczne czy skanery kodów kreskowych.

W ramach współpracy BEST image PR zadba o wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy Weilandt Elektronik wśród polskich mediów i konsumentów. Działania te zostaną oparte na szeroko zakrojonych relacjach przede wszystkim z mediami biznesowymi i branżowymi.

Firma Weilandt Elektronik nie współpracowała do tej pory z żadną agencją public relations. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Osobą odpowiedzialną za kontakty z dziennikarzami z ramienia BEST image PR jest Zuzanna Szymańska.