Styl miejski ponownie według Freak Studio

Agencja interaktywna Freak Studio po raz drugi podpisała umowę z producentem stylowych rowerów miejskich typu Cruiser – firmą Dream Bikes. W ramach współpracy Agencja zajmuje się stworzeniem nowej wersji serwisu dreambikes.pl oraz odpowiada za przygotowanie i realizację strategii marketingowej dla tego Klienta.

Agencja Interaktywna Freak Studio jest autorem aktualnego serwisu dreambikes.pl, należącego do producenta rowerów typu Cruiser, firmy Dream Bikes. W maju br. Agencja podpisała po raz drugi umowę z producentem rowerów. Zadaniem Freak Studio będzie opracowanie nowej wersji serwisu i komunikacja nowej linii rowerów. Nowa wersja serwisu podkreślać będzie polskie pochodzenie sprzętu – Dream Bikes to rowery projektowane i tworzone w samym sercu Polski – w Wielkopolsce, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w szacie graficznej nowego serwisu i komunikacji marketingowej. Umowa została podpisana do końca 2009 r., z możliwością jej przedłużenia.

Serwis skierowany jest nie tylko do amatorów rowerów typu Cruiser, ale do wszystkich miłośników stylu miejskiego. „Coraz częściej na ulicach naszych miast widać rowerzystów. Stały się one nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Rower typu Cruiser to wymarzony środek lokomocji wmieście, sam od lat  korzystam z tej formy transportu. Dlatego pracując nad tym projektem staram się, by nie był on jedynie narzędziem marketingowym, ale przede również odzwierciedlał stylu życia wielu z nas. Nowy serwis powinien być gotowy już w lipcu” – mówi Maciej Kolasiński, dyrektor kreatywny Freak Studio.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu