Stwórz swoje mobilne biuro z VOBIS

przez | 26/06/2009

Firma Vobis z myślą o użytkownikach,  których praca i codzienne obowiązki wiążą się z częstymi wyjazdami służbowymi, proponuje rozwiązanie ułatwiające stały i szybki dostęp do ważnych danych, programów oraz Internetu. Przenośne urządzenia mobilne zapewnią odpowiedni komfort pracy i łączność z biurem w każdej sytuacji.

hp-compaqWybierając się w podróż służbową lub delegację należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą najważniejsze narzędzia pracy – taki komputer i telefon komórkowy, dzięki którym możemy szybko nawiązać kontakt z otoczeniem. Zainstalowane na takich urządzeniach służbowe programy umożliwią wykonywanie codziennych zadań bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujemy. W sytuacjach awaryjnych, gdy potrzebne jest wysłanie ważnego maila lub sprawdzenie dokumentu, przenośny komputer czy smartphone okazują się bezcenne. Co istotne, taki sprzęt musi być nie tylko stabilny i wydajny, ale również posiadać niewielkie rozmiary. Firma Vobis, specjalizująca się w rozwiązaniach szytych na każdą miarę i okoliczność, proponuje niedrogi Notebook HP Compaq 6730s. Posiada on odpowiednio dobrane podzespoły, specjalnie dostosowane do codziennej pracy, które czynią go szybkim i wydajnym. Ponadto takie akcesoria, jak: bezprzewodowa karta sieciowa, kamera internetowa, czytnik kart pamięci i bluetooth sprawią, że komunikacja za pomocą HP Compaq 6730s będzie niezwykle łatwa. Do zestawu dodatkowo dołączona jest torba, idealnie dopasowana do tego modelu, która zapewni urządzeniu bezpieczeństwo w podróży, a użytkownikowi wygodę podczas przenoszenia.

ipaq_dataWszystkim, dla których notebook mimo wszystko jest za duży i w podróży służbowej chcą zmieścić swoje biuro w kieszeni, Vobis zaleca mobilny produkt Hewlett Packard – IPAQ Data Messenger. Niewielki, mieszczący się w każdej kieszeni smartphone wyposażony jest w duży, wygodny, dotykowy wyświetlacz, wysuwaną klawiaturę, odbiornik GPS oraz rozbudowaną i ulepszoną obsługę wiadomości. Dodatkowo charakteryzuje się on niezwykle szybkim łączem internetowym oraz długą żywotnością baterii. Bogactwo oraz różnorodność funkcji, jakie posiada HP Messenger sprawiają, iż z powodzeniem zastąpi komputer podczas każdego służbowego wyjazdu.

Oba mobilne rozwiązania dostępne są w salonach sieci Vobis oraz w sklepie Vobis.pl w cenach: HP Compaq 6730s: 2399 zł, HP IPAQ Messenger: 1799 zł.