Specjalna oferta migracji dla polskich użytkowników NETASQ

Firma DAGMA, dystrybutor zintegrowanych rozwiązań do ochrony sieci firmowej NETASQ, uruchomiła program Trade Up, który umożliwia posiadaczom urządzeń NETASQ UTM serii F zakup dowolnego modelu z najnowszej serii U z 40% rabatem. 

specjalna-oferta-migracji-dla-polskich-uzytkownikow-netasqTeraz w ramach programu Trade Up każdy użytkownik urządzenia NETASQ wersji F (np. F25, F50, F60, itd.) może zakupić wybrane rozwiązanie nowej serii U z 40% rabatem. Oferta obowiązuje do odwołania, a jedynym warunkiem uzyskania bonifikaty jest posiadanie urządzenia w wersji F, które po zakupie i otrzymaniu wybranego rozwiązania serii U należy odesłać do dystrybutora NETASQ w Polsce – firmy DAGMA.

Najnowsza seria rozwiązań firmy NETASQ miała swoją polską premierę pod koniec ubiegłego roku. Nową serię U wyróżnia kilkukrotny wzrost wydajności w stosunku do analogicznych modeli poprzedniej serii F, interfejsy gigabitowe dostępne już w modelach przeznaczonych do ochrony sieci w małych firmach oraz dedykowany procesor ASIC do szyfrowania tuneli VPN znacznie podnoszący wydajność tuneli VPN.

Rozwiązania UTM (Unified Threat Management) firmy NETASQ to urządzenia integrujące w jednej obudowie wszystkie elementy niezbędne do kompletnego zabezpieczenia sieci lokalnej. Rozwiązania te zawierają firewall, system wykrywania i blokowania włamań IPS , serwer VPN, system antywirusowy, system antyspamowy wspierany heurystyką oraz system filtrowania dostępu do stron internetowych (filtr URL). Dzięki firmie DAGMA, wyłącznemu dystrybutorowi rozwiązań NETASQ w Polsce, urządzenia te są obecne na polskim rynku od ponad dwóch lat i od tego czasu skutecznie konkurują z takimi rozwiązaniami jak Juniper, Check Point czy Fortinet.

Więcej informacji nt. rozwiązań NETASQ w serwisie www.netasq.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu