Seagate przedstawia nowe dyski FreeAgent for MAC

Seagate (NASDAQ: STX) poinformował o wprowadzeniu nowych pamięci masowych, przeznaczonych dla użytkowników komputerów Mac.  FreeAgent Go for Mac, posiadajacy interfejs USB, FreeAgent Go Pro for Mac oraz 2TB FreeAgent Desk for Mac zostały zaprojektowane z myślą o grafikach komputerowych, muzykach i entuzjastach multimediów. Nowe pamięci oferują udoskonaloną wydajność oraz pojemność i pomagają przechowywać, zapisywać i chronić treści multimedialne.

“Kiedy nagrywam, liczę na doskonałą wydajność. Utwór może zajmować do kilku GB, a możliwość szybkiego nagrania go na dysk twardy i odtwarzania w każdym miejscu jest ogromnie cenna” – twierdzi Rami Jaffee, artysta związany z Wallflowers and Foo Fighters.

Udoskonalona wydajność oznacza szybszą pracę, a to dla artystów przekłada się na wzrost efektywności w pracy z cyfrowym video, muzyką, fotografią czy grafiką. Dysk umieszczony we FreeAgent Go for Mac obraca się z prędkością 7200 RPM, zapewnia doskonałą wydajność a interfejs FireWire800/400 gwarantuje szybki transfer danych.

“Dla osób, które pasjonują się muzyką, fotografią, filmem czy designem bardzo ważne jest, aby ich projekty artystyczne były bezpiecznie przechowywane. Najnowsze dyski FreeAgent for Mac są idealnym instrumentem do przechowywania, backupu oraz ochrony takich treści” – twierdzi Terry Cunningham, senior vice president, Seagate Branded Solutions.

Wszystkie produkty FreeAgent  for Mac są sformatowane pod kątem Mac OS X, a także zgodne z mechanizmem Time Machine.

FreeAgent Go for Mac

Pamięć masowa Seagate FreeAgent Go for Mac posiada interfejs USB 2.0. Produkt jest już dostępny na rynku a jego sugerowana cena wynosi $99.99 USD za 250GB, $119.99 USD za 320GB oraz $149.99 za 500GB.

FreeAgent Go Pro for Mac

Pamięć masowa Seagate FreeAgent Pro for Mac to kompaktowy design i szybki transfer danych dzięki interfejsom FireWire 400 oraz FireWire 800. Produkt jest już dostępny na rynku a jego sugerowana cena wynosi $129.99 USD za 250GB, $149.99 USD za  320GB oraz $189.99 za 500GB.

FreeAgent Desk for Mac 2TB

Pamięć masowa FreeAgent Desk for Mac oferuje 2TB pojemności, a srebrna obudowa dysku doskonale komponuje się z iMac Desktop. Produkt, wyposażony w interfejs FireWire 800/400 jest już dostępny na rynku a jego sugerowana cena wynosi $339.99 USD za 2TB.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu