Najemcy doceniają EMPARK

EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie przedłużył umowy najmu z trzema najemcami. W tym największym w Polsce kompleksie biurowym pozostaną firmy Esselte Polska, Nestle Waters Polska SA oraz Sun Studio A/S Oddział w Polsce. Łącznie zajmują one biura o powierzchni blisko 3900 m2.

Dobra passa EMPARK Mokotów Business Park trwa. Po podpisaniu umów z firmami P4, Sitel Polska i Stora Enso Polska, właściciele kompleksu biurowego mogą pochwalić się kolejnymi kontraktami. Tym razem dotyczą one przedłużenia umów najmu z dotychczasowymi najemcami.

Firma Esselte Polska, mieszcząca się w budynku Sirius, wynajmuje powierzchnię 1168 m2.  W biurowcu Orion obecna jest firma Nestle Waters Polska SA, która zajmuje biura  o powierzchni ponad 1020 m2. W EMPARKU, w budynku Mars, pozostanie również Sun Studio A/S Oddział w Polsce. Firma nie tylko przedłużyła umowę na dotychczas zajmowane 1248 m2, ale i wynajęła dodatkowe 417 m2 powierzchni.

Na największy w Polsce kompleks biurowy EMPARK składa się dziewięć biurowców klasy  A i B, o nazwach: Galaxy, Jupiter, Mars, Mercury, Neptun, Orion, Saturn, Sirius i Taurus. Zależnie od potrzeb firmy, powierzchnia biura jest dostosowywana i dzielona na sekcje  o różnym przeznaczeniu – nie tylko pokoje biurowe, ale także archiwa, magazynki i sale konferencyjne. Poprzez dedykowaną najemcom stronę internetową www.empark.pl oraz newsletter EMPARK News są oni informowani o aktualnej ofercie dostępnych powierzchni biurowych, magazynowych, miejscach parkingowych oraz wydarzeniach organizowanych na terenie EMPARKU. Najemcy mają także do dyspozycji bezpłatny EMPARK Bus, który kursuje w godzinach szczytu na trasie Metro Wilanowska – EMPARK – Metro Wilanowska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu