Na mocne stawy i kości

przez | 26/06/2009

Bisholin żel mineralny to preparat polecany dla osób aktywnie uprawiających sport oraz wszystkich tych, którzy z powodu siedzącego trybu życia lub podeszłego wieku chcą zadbać o swój kręgosłup i stawy.

bisholin_zel_mineralnyProdukt jest naturalnym, rozpuszczonym w czystej artezyjskiej wodzie, koncentratem mineralnym. Zawiera przede wszystkim chlorek magnezu (aż 30%), który poprzez zastosowanie zewnętrzne (transdermalne), jest najskuteczniejszą drogą podania magnezu.  Magnez jest pod względem ilości 4 składnikiem mineralnym w organizmie, a 50% jego zasobów znajduje się w kościach. Bisholin zawiera również, między innymi siarczany i chlorki wapnia, potasu, sodu, wysokie stężenia jodu oraz bromu, a także cynku, manganu, żelaza, molibdenu, miedzi, chromu i wielu innych. Kuracja z wykorzystaniem preparatu, obejmująca masaże, nacierania, okłady, czy kompresy, przynosi ulgę stawom, wpływa dobroczynnie na kondycję kręgosłupa i całego układu kostnego. Usuwa zmęczenie mięśni oraz likwiduje skutki urazów, rozszerza naczynia krwionośne, poprawia krążenie, a także zapobiega skurczom mięśni i stymuluje budowę tkanki kostnej. Pomaga w leczeniu chorób reumatycznych, zmian zwyrodnieniowych w narządzie ruchu oraz zapaleń stawów i korzonków nerwowych. Produkt pomocny jest również w schorzeniach związanych z niedoborami mikroelementów (m.in. jodu, magnezu, cynku, chromu). Bisholin znakomicie sprawdza się w leczeniu reumatyzmu. Działa wszechstronnie, ogarniając wszystkie aspekty choroby: uśmierza ból, łagodzi stany zapalne kości oraz cofa zmiany oraz zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup, nie powoduje przy tym negatywnych skutków ubocznych. Oprócz działania przeciwzapalnego, Bisholin wykazuje właściwości tonizujące i regenerująco-odżywcze, szczególnie cenne dla skóry i paznokci.

Bisholin przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę. Pod powierzchnią skóry znajdują się naczynia włosowate, które przechwytują mikroelementy pochodzące z żelu i rozprowadzają je razem z krwią po całym ciele. Bisholin jest nietoksyczny, niepalny, nieagresywny chemicznie. Dobrze rozpuszcza się w wodzie i spirytusie.

Sposób użycia:

Zabiegi z zastosowaniem Bisholinu (okłady, kompresy, masarze) należy przeprowadzać przez 10 dni; w razie potrzeby powtórzyć po 3-4 dniach przerwy. Pierwsze oznaki poprawy stanu pojawiają się ok. 3-5 zabiegach.

Pojemność: 130 g

Cena detaliczna:  30  PLN