MINI aukcje, MAXI zabawa z Licyto.pl

przez | 26/06/2009

Serwis licyto.pl uruchamia weekendowe mini aukcje z maxi emocjami. W każdy weekend do wylicytowania markowe akcesoria komputerowe, fotograficzne, kuchenne czy kosmetyczne. PenDrive’y, plecaki na notebook, sprzet turystyczny, statywy fotograficzne, depilatory, lokówki, wagi łazienkowe i kuchenne – to oferta na ostatni czerwcowy weekned.

„Pomyśleliśmy, że to dobry pomysł. Spróbujcie i dołączcie do zwycięzców.” – komentuje Piotr Łuczak, właściciel firmy VIP.

Serwis aukcyjny licyto.pl wykorzystuje nowatorski pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jednocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Serwis oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Licyto.pl oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl za pomocą platnosci.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.