MINI aukcje, MAXI zabawa z Licyto.pl

Serwis licyto.pl uruchamia weekendowe mini aukcje z maxi emocjami. W każdy weekend do wylicytowania markowe akcesoria komputerowe, fotograficzne, kuchenne czy kosmetyczne. PenDrive’y, plecaki na notebook, sprzet turystyczny, statywy fotograficzne, depilatory, lokówki, wagi łazienkowe i kuchenne – to oferta na ostatni czerwcowy weekned.

„Pomyśleliśmy, że to dobry pomysł. Spróbujcie i dołączcie do zwycięzców.” – komentuje Piotr Łuczak, właściciel firmy VIP.

Serwis aukcyjny licyto.pl wykorzystuje nowatorski pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jednocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Serwis oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Licyto.pl oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl za pomocą platnosci.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu