Przejdź do treści

Już 1 lipca wielki start serwisu disco-polo.pl

Dzień 1 lipca będzie bardzo ważny dla muzyki disco-polo. Wierni fani muzyki disco-polo będą w końcu mogli zapoznać się z nową odsłoną serwisu disco-polo.pl i jego bogatą treścią.

W ostatnim czasie muzyka disco-polo wraca do łask. Liczba fanów słuchających tego gatunku muzyki ciągle rośnie. NETSTEL Software krakowska firma prowadząca internetowe serwisy tematyczne odpowiada na właśnie tego typu zapotrzebowanie i 1 lipca uruchomi nowy serwis poświęcony muzyce disco-polo – www.disco-polo.pl

Na stronie disco-polo.pl zamieszczona była sonda z pytaniem co chcielibyście, aby znalazło się na jej nowej odsłonie. Serwis disco-polo.pl już przed startem osiągnął sporą popularność, bo w sondzie wzięło udział ponad 6 tysięcy osób!

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie Wasze sugestie w związku z czym na stronie będziecie mogli znaleźć przede wszystkim teledyski i teksty piosenek Waszych ulubionych zespołów disco-polo. W naszym repertuarze znajdziecie ponad 100 zespołów disco-polo, specjalnie dla Was odsłonimy wkrótce kulisy życia gwiazd i pokażemy specjalne reportaże oraz wywiady.

Na disco-polo.pl znajdą się teksty piosenek disco-polo, najnowsze przeboje gatunku disko, wersję do karaoke, a także dzwonki do komórkę. Znalezienie hitów disco polo na mp3 (zarówno do odsłuchania jak i pobrania), teledysków disco-polo, czy po prostu świeżych informacji ze świata disco-polo nie będzie już trudnym zadaniem.

Portal disco-polo.pl i jego główna redaktorka o znajomo brzmiącym imieniu Virginia (znanym chociażby z przeboju zespołu Model MT o tym samym tytule) są już doskonale znane wśród gwiazd – Ty też zapoznaj się z naszym portalem i wejdź na disco-polo.pl