Bezpłatny golf dla juniorów

Szukasz pomysłu na wakacje? Toya Golf & Country Club Wrocław od kwietnia do sierpnia organizuje weekendowe, bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Warto sprawdzić, czy nasze dziecko to nie następca Tigera Woodsa, a przy okazji zapewnić swojej rodzinie wolny czas w wyjątkowo urokliwym miejscu, jakim jest pole golfowe.

– Golf to wspaniały sport, w który można grać bez ograniczeń wiekowych, za to jak w każdym sporcie najlepszym czasem na rozpoczęcie gry są wczesne lata szkolne. Słynny Tiger Woods pierwsze kroki na polu golfowym stawiał w wieku 2 lat! – mówi Ryszard Kozieras, Dyrektor Toya Golf & Country Club Wrocław.

Podczas zajęć dzieci stopniowo poznają zasady i wszystkie elementy gry w golfa. Rozpoczynając od poziomu niebieskiego, dla zupełnie początkujących, uczestnicy będą przechodzili kolejne etapy, aż do poziomu ósmego, platynowego, do którego ukończenia trzeba będzie wykazać się umiejętnościami i wiedzą eksperta. Opieka zawodowego trenera, wypożyczenie sprzętu, trening i gra – w czasie zajęć są za darmo. W czasie, gdy nasze dziecko będzie po okiem instruktora, rodzice mogą spędzić czas w otwartej niedawno strefie fitness lub w Restauracji Toya Golf.

– Przez ostatnie dwa lata zajęcia dla dzieci cieszyły się dużą popularnością. O skuteczności akademii golfa mogą świadczyć sukcesy Juniorów KG Toya, którzy wygrywają prawie wszystkie juniorskie turnieje w Polsce – mówi Ryszard Kozieras. – Zajęcia dla początkujących odbywają się w każdą sobotę i niedzielę od 9.30 do 10.30 i wymagają zapisania się na nie w recepcji – dodaje.

Przygodę z golfem można zintensyfikować poprzez półkolonie. Kolejny rok z rzędu pole golfowe Toya organizuje 5-dniowe kursy dla dzieci, odbywające się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00. Golfowe półkolonie wzbogacone zostały w tym roku o możliwość zapisania się na zajęcia z języka angielskiego oraz lekcje gry w tenisa. Szczegółowych informacji udziela Recepcja pod numerem tel. 071 388 76 00.

Pora obalić mit, że golf jest sportem nudnym i przeznaczonym dla dorosłych. Każdy, kto spędził w grze kilka godzin, poznał smak rywalizacji przemierzając kilometry zielonej murawy, wykonując dziesiątki uderzeń kijem i poszukując piłeczki, doskonale zna zmęczenie i ból każdego mięśnia. Co więcej, golf to dla dzieci dobra szkoła charakteru, bo efekty nauki widać czasami po wielu godzinach wytężonej pracy. Nauka zasad gry idzie w parze z etykietą golfową, która dotyczy zachowania na polu, dbania o zieleń oraz uczciwości w rywalizacji. W golfa grają zarówno chłopcy jak i dziewczynki. W tym sporcie zakochały się przecież miliony ludzi na całym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu