Autorski program Incentive Concept doceniony wśród klientów

Trzy firmy doceniły i wybrały ofertę Incentive Concept na organizację wyjazdów motywacyjnych dla swoich zespołów i partnerów biznesowych w ramach autorskiego scenariusza agencji „Śladami Kodu Leonarda da Vinci”, którego akcja rozgrywa się w Paryżu.

We wrześniu br. Incentive Concept zorganizuje ten scenariusz dla Klientów z różnych branż. W sumie niemal 100 osób weźmie udział w ekscytującym pobycie w stolicy Francji i poczuje emocje jakie towarzyszyły bohaterowi światowego bestsellera Dana Browna „Kod Leonarda da Vinci”, na bazie którego opiera się ten scenariusz. Prowadzona przez agencję komunikacja z uczestnikami, jaka ma miejsce przed i w trakcie wyjazdu, listy z fragmentami elementów, które grają rolę w scenariuszu – podnoszą poziom tajemniczości i zachęcają do rozwiązywania zadań i szukania odpowiedzi na zadane pytania.

Uczestnicy wyjazdu poznają najsłynniejsze zabytki Paryża, również te miejsca, które wychodzą poza utarte szlaki a przewijają się na kartach książki, np. Linia Róży. Jednak najważniejszym punktem programu będzie gra – Da Vinci Rally – której miejscem akcji stanie się Muzeum Luwru. Uczestnicy podzieleni na zespoły będą mieli okazję spróbować swoich sił z zadaniami powierzonymi im przez słynnego kryptologa, bohatera powieści Roberta Langdona.  Już samo wejście do środka przez słynną piramidę, tak samo jak zrobił to Langdon, pozwoli poczuć im tajemniczy klimat Kodu Leonarda, a spotkanie oko w oko z dziełami takimi jak Mona Liza, Madonna ze Skał czy zastanowienie się nad możliwą symboliką odwróconej piramidy, wywoła duże emocje.

– Ta gra będzie dla uczestników ogromną przygodą, jakiej nie doświadczyliby zwiedzając miasto i muzeum osobno, a także pięknym wspomnieniem – mówi Krzysztof Michniewicz, General Manager Incentive Concept. – Jest to dokonały przykład na to, co może zaoferować incentive travel jako narzędzie, które ma realizować skutecznie cele motywacyjne czy wpływać na budowanie relacji.

„Śladami Kodu Leonarda da Vinci” to jeden z wielu unikatowych programów incentive jakie oferuje agencja.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu