San Markos Ukraine dla MTV

Ruszyła nowa strona internetowa MTV Ukraine przygotowana przez kijowski oddział agencji reklamowej San Markos. Realizacja tego projektu jest częścią szerszej współpracy agencji z popularną stacją muzyczną.

Pierwszym projektem agencji San Markos Ukraine (www.sanmarkos.pl/ua) było stworzenie strony internetowej na potrzeby emitowanego w MTV Ukraine programu Partytest, w którym popularny na Ukrainie VJ Avdyeyev, odwiedza i ocenia imprezy, festiwale i kluby muzyczne. Na stronie dostępne są relacje z przebiegu programu w postaci filmów i zdjęć oraz blog prowadzony przez prezentera. Za pomocą strony dostępnej pod adresem http://mtv.ua/partytest prowadzony jest również konkurs na najlepszego DJ wśród młodych utalentowanych twórców.

W ramach nawiązanej współpracy ukraiński oddział agencji San Markos odpowiada za całokształt działań promocyjnych kanału MTV Ukraine prowadzonych w Internecie. Zadaniem agencji było opracowanie koncepcji, layoutu oraz budowa strony internetowej, a także jej promocja w sieci. Odbiorcami projektu jest audytorium kanału MTV Ukraina – młodzież w wieku 12-18 lat, mieszkająca w miastach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu