Poczuj lato z 4fun.tv

przez | 25/06/2009

Jak co roku 4fun.tv przygotowuje moc wakacyjnych atrakcji dla swoich widzów. W ramówce pojawią się nowe pozycje programowe dla tych, którzy w sezonie letnim planują wypoczynek przed telewizorem. Na antenie stacji nie zabraknie tanecznych hitów, nowych aplikacji interaktywnych oraz relacji z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Wakacje to dla 4fun.tv czas jeszcze mocniejszej interakcji z widzami. Ekipa stacji rusza w Polskę, aby bawić się razem z nimi na najlepszych imprezach klubowych, rockowych i hip- hopowych, a także w najbardziej znanych polskich kurortach.

W letniej ramówce stacji nie zabraknie konkursów z super nagrodami. Już od początku czerwca 4fun.tv rozdaje widzom karnety oraz zaproszenia na najciekawsze letnie festiwale i koncerty. Tam również można będzie spotkać wszechobecnych Marię i Nermala –  prezenterów stacji. Na relacje z Sunrise, Audioriver czy Hunter Fest zapraszamy tradycyjnie do programu Partymania w każdą niedzielę o 21:00.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowano między innymi konkursy, w których wygrać będzie można weekendowe kursy kitesurfingu, wycieczki oraz gadgety, które przydadzą się nie tylko podczas urlopu.

Jedną ze zmian w letniej ramówce stacji będzie pasmo muzyczne Solar, w którym poza plażowymi klipami znajdą się materiały z wojaży ekipy 4fun.tv po najpopularniejszych polskich kurortach. Kamera będzie zawsze w centrum wydarzeń dokumentując wypoczynek i szaleństwa plażowiczów jak i  rodzimych celebrytów. Pasmo Solar widzowie będą mogli oglądać przez cały tydzień (za wyjątkiem śród i niedziel), włączając 4fun.tv punktualnie o godzinie 17:00.

Do urlopowego rozkładu jazdy, 4fun.tv wprowadza dwie nowe aplikacje: Kiedy weźmiesz ślub i Kamasutra, które w sezonie romansowo – miłosnym cieszą się wśród widzów olbrzymią popularnością. Na okres lata z anteny zniknie czat.

Miłośnicy klimatów tanecznych na pewno zwrócą uwagę na zmianę godziny emisji Dance Listy. W wakacje  zestawienie najbardziej roztańczonych hitów nadawane będzie w piątki o 22:00.

Jeśli więc w gorącym słońcu błyśnie znana Wam dobrze czwórka, przygotujcie się na dobrą zabawę.