Nowa aplikacja Onetu na iPhone

Największy polski portal nie ustaje w staraniach o pozyskanie serc użytkowników telefonów z charakterystycznym jabłuszkiem na obudowie. Przygotowana przez Onet nowa aplikacja newsowa znajduje się na pierwszym miejscu pod względem ilości pobrań w serwisie iTunes w kategorii News. W ciągu pierwszego tygodnia od jej udostępnienia pobrało ją już kilka tysięcy użytkowników telefonów iPhone.

Aplikacja Onet.pl Wiadomości umożliwia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych treści i wszystkich usług portalu.

Wiadomości zostały podzielone wg czterech podstawowych kategorii tematycznych: Wiadomości, Biznes, Sport oraz Rozrywka. Dla każdej z nich aplikacja pobiera dziesięć najnowszych artykułów publikowanych w portalu oraz umożliwia przeglądanie wiadomości starszych.

Atrakcyjności aplikacji dodają dwie ważne funkcje:

  • Giełda – dostęp do wszystkich aktualnych notowań giełdowych na warszawskiej GPW wraz z wykresami (indeksy polskie i światowe, akcje, obligacje, opcje oraz opcje „futures”) wzbogacona o łatwą i szybką wyszukiwarkę wszystkich walorów giełdowych;
  • Wyniki na żywo pozwalają oglądać na bieżąco wyniki aktualnie trwających rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, tenis, koszykówka, sporty motorowe, hokej na lodzie, baseball itd.)

To nie pierwszy ukłon Onetu w stronę użytkowników iPhone. Tuż przed polską premierą w ubiegłym roku przygotowano specjalną wersję strony OnetLajt dedykowaną dla tego telefonu. Była to pierwsza polska strona dedykowana do przeglądania w przeglądarce Safari.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu