Klienci ponownie docenili produkty marki Mastercook – 3 złote godła ,,Laur Klienta 2009” dla marki Mastercook

Marka Mastercook została odznaczona złotym godłem Laur Klienta 2009 w trzech kategoriach produktowych: piekarniki, płyty gazowe i elektryczne oraz chłodziarko-zamrażarki. Nagroda ta jest wyrazem zaufania, jakim klienci darzą markę oraz potwierdzeniem jej wciąż rosnącej popularności.

Celem konkursu, organizowanego przez Grupę Media Partner, jest wyłonienie najwyżej cenionych produktów, usług i marek. Organizatorzy plebiscytu przeprowadzają na terenie całego kraju bezpośrednie ankiety konsumenckie, a także sondaże telefoniczne wśród gospodarstw rolnych i przedstawicieli firm. Ich wyniki pokazują, jakie produkty konsumenci znają, polecają i którym z nich najbardziej ufają. Klienci sami wybierają zwycięzców – otwarte pytania w ankiecie wymagają, aby to konsumenci wskazali markę, która ich zdaniem jest najlepsza i najpopularniejsza w danej kategorii. ,,Bardzo nas cieszy wyraz uznania dla marki Mastercook. Nasze działania skupione są na dostarczeniu wysokiej jakości produktów, które nie tylko odpowiadają na potrzeby konsumentów, ale niejednokrotnie również je kreują. Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej cenne, że o jego przyznaniu decydują klienci, użytkownicy znający i doceniający sprzęt AGD sygnowany marką Mastercook” – mówi Magdalena Ślązak-Małko, Dyrektor Marketingu, FagorMastercook.

Innowacyjne rozwiązania, zastosowane w najnowszych płytach marki Mastercook, zostały już po raz drugi wyróżnione przez konsumentów. W 2009 r. – nagrodą uhonorowano płyty gazowe i elektryczne. W zeszłym roku dodatkowo w sposób szczególny wyróżniono płyty indukcyjne marki Mastercook, nagradzając je godłem „Laur Klienta – Odkrycie Roku 2008”. Ponowna nagroda jest wyrazem stale rosnącej popularności płyt tej marki na polskim rynku oraz potwierdzeniem, że zachowuje ona pozycję lidera w tym asortymencie produktowym. Marka Mastercook oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie indukcji: Evolis – duża strefa grzejna na 3 naczynia, Cyclic – okrągły, dotykowy sterownik, który ułatwia ustawienie mocy grzania oraz Indulight – kolorowe, świetlne wskaźniki informujące o poziomie pracy pól grzejnych.

Wyjątkowa nagroda przypadła również w udziale piekarnikom marki Mastercook, cenionym za wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania oraz atrakcyjne wzornictwo. Zawierają one szereg unikatowych funkcji, wśród nich System Pirolizy – samoczyszczenie piekarnika oraz System Impulse – automatyczne wysuwanie się wkładów z piekarnika. Marka Mastercook jest prekursorem technologii indukcji i pirolizy, które od kilkunastu lat są nieustannie rozwijane i unowocześniane w laboratoriach firmy.

Trzeci laur jest wyrazem uznania dla funkcjonalnych i eleganckich chłodziarko-zamrażarek marki Mastercook. Wyposażone w wyjątkową technologię Advanced Control System, utrzymują temperaturę, regulowaną oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki na stałym, stabilnym poziomie. Dzięki temu rozwiązaniu, a także wyjątkowemu systemowi Double Fresh oraz Multi Fresh żywność może być przechowywana w idealnym stanie znacznie dłużej. Cenione przez klientów innowacyjne funkcje chłodziarko-zamrażarek Mastercook zapewniają pełną wygodę użytkowania produktu, a ich atrakcyjne wzornictwo znakomite wykończenie wnętrza kuchni.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu