Będzie nowy gadżet warszawski

Jeszcze tylko tydzień, do 1 lipca,  Miasto st. Warszawa i Fundacja Nowej Kultury Bęc Zmiana – organizatorzy konkursu na pamiątkę z Warszawy – będą przyjmować zgłoszenia projektów prac. Konkurs został ogłoszony w związku z objęciem w 2011 roku prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 7 lipca.

Nowy gadżet warszawski ma promować stolicę jako miasto otwarte i nowoczesne, wywoływać pozytywne skojarzenia i nawiązywać do charakterystycznych cech stolicy.

„Prezydencja Polski w 2011 roku to wielkie wyróżnienie a także masę obowiązków – powiedziała Katarzyna Ratajczyk, dyrektor Biura  Promocji Miasta – Warto przygotować się na ten moment i podkreślić jego znaczenie promując nową pamiątkę  ze stolicy kraju, który niedługo obejmie w Europie przewodnictwo.”

„Cieszę się, że Miasto proponuje takie konkursy z dużym wyprzedzeniem – podkreśla Bogna Świątkowska szefowa fundacji Bęc Zmiana – Dzięki niemu wiele osób przypomni sobie a inni wręcz się dopiero dowiedzą co czeka Polskę i Warszawę w 2011 roku.”

Z propozycją stworzenia takiego gadżetu organizatorzy wyszli do studentów szkół artystycznych i absolwentów liceów plastycznych. Decyzją organizatorów do produkcji może być wytypowany każdy ciekawy projekt, a nie tylko prace, które zajęły trzy pierwsze miejsca.

Więcej o konkursie: www.um.warszawa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu