Wiej do Gdyni z AutoMapą

przez | 24/06/2009

AutoMapa, jako partner nawigacyjny Zlotu Największych Żaglowców Świata zaprasza do Gdyni, gdzie 2 lipca zacumują największe i najpiękniejsze żaglowce świata.

Użytkownicy AutoMapy mogą ze strony www.Miplo.pl oraz oficjalnej strony regat Tall Ships’ Races 2009 pobrać pliki, które ułatwią kierowcom dotarcie na zlot. Po wpisaniu haseł “Zlot Żaglowców Gdynia 2009” lub “Tall Ships’ Races 2009” AutoMapa poprowadzi wprost do miejsca, gdzie odbywa się to spektakularne wydarzenie. Dodatkowo, w AutoMapie oznaczone zostały punkty cumowania największych jednostek biorących udział w TSR 2009.

Wśród wielu wyjątkowych żaglowców przy gdyńskim nadbrzeżu zobaczyć będzie można m.in. największy na świecie rosyjski żaglowiec szkolny “Sedov”, jeden z najlepiej rozpoznawalnych w świecie żaglowców – niemiecki trzymasztowy bark “Alexander von Humboldt”, uznawaną przez wielu najpiękniejszą regatę świata “Georg Stage”, wierną replikę okrętu cara Piotra Wielkiego – rosyjski “Shtandart” czy brytyjskiego “Lorda Nelsona”. Nie zabraknie również polskich jednostek z “Darem Pomorza”, “Darem Młodzieży”, “Fryderykiem Chopinem” i “Kapitanem Głowackim” na czele.

“Nawigacja ma kluczowe znaczenie zarówno na lądzie, jak i na wodzie, czy w powietrzu. Zdecydowana większość kierowców największym zaufaniem darzy AutoMapę a jej wybór jako Partnera Nawigacyjnego tak niezwykłego wydarzenia jest potwierdzeniem tej opinii.” – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

The Tall Ships’ Races to doroczne regaty organizowane przez Sail Training International przy wsparciu miasta Antwerpia. w 2009 r. partnerem jest również rosyjski Sovcomflot. Jest to zlot najpiękniejszych i największych pływających po morzach żaglowców, które – gdziekolwiek zawiną – przyciągają miliony turystów.