V edycja Warsaw Fashion Street – Fryderyk Chopin, fortepiany i moda

przez | 24/06/2009

Już 28 czerwca kolejna edycja Warsaw Fashion Street zagości na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Pokazom mody towarzyszyć będą koncerty znakomitych pianistów, którzy zaprezentują się na trzech scenach muzycznych.

Współczesne i klasyczne aranżacje utworów  Fryderyka Chopina zabrzmią w okolicach ulicy Chmielnej, Ordynackiej i Krakowskiego Przedmieścia.  Mecenasem koncertów na Nowym Świece jest Bank Zachodni WBK. Tegoroczna edycja to jednak nie tylko klasyka dla ucha, ale i dla oka.

Tematem konkursu New Look Design 2009 jest bowiem, oprócz muzyki Chopina, klasyka w modzie. Adeptom sztuki projektowania nie zabraknie inspiracji.  Swoje kolekcje na Warsaw Fashion Street zaprezentują różne marki odzieżowe.

Na ulicach zobaczymy także pokazy mody dziecięcej Children Fashion Show z udziałem gwiazd, szereg wystaw pod patronatem ambasadorów, studia metamorfoz L’Oreal Paris, wystawy samochodów Lancia, wirtualne studio Asusa oraz konkursy z cennymi nagrodami. Wśród nich finał konkursu „New Age Models”. Główna nagroda w tym konkursie to kontrakt na 100.000$.

Warsaw Fashion Street to impreza nie tylko dla miłośników świata mody. Organizatorzy, jak co roku, skierowali ją do szerokiego grona odbiorców.

Nie będą zawiedzeni  miłośnicy: filmu, muzyki, grafiki i designu.  Młodym twórcom reprezentującym te dziedziny sztuki dużo uwagi poświęcił portal Sophisti.pl

Podczas WFS 2009 odbędzie się również inauguracja katalogu Modne Miejsca.

Tych, którzy nie będą mogli przyjść zapraszamy na relacje w TVP2 oraz w po raz pierwszy w historii na 10 godzinną transmisję on-line.

Szczegóły na www.sophisti.pl i www.warsawfashionstreet.pl