Sklepy KOMFORT wprowadzają nową branżę – tkaniny dekoracyjne

przez | 24/06/2009

Firma Sklepy KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych poszerza swoją ofertę o tkaniny dekoracyjne. Nowa branża obejmuje ponad 700 wzorów firan i zasłon oraz dodatków do ich mocowania i upięcia. Pod koniec maja produkty te pojawią się w wybranych sklepach w całej Polsce oraz w ofercie e-sklepu na www.komfort.pl.  

Firany i zasłony to nieodłączny element wystroju modnego wnętrza. Dobrze dobrane dekoracje okienne powinny współgrać z kolorystyką podłóg i ścian. Z myślą o klientach poszukujących pomysłu na niepowtarzalną aranżację okna, sieć KOMFORT wprowadza do swojej oferty zasłony i firany.

Kolekcja dekoracji okiennych dostępnych w KOMFORCIE to ponad 700 produktów, charakteryzujących się różnorodnością i wysoką jakością wykonania. Oferta ta zgodna jest z aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz.

W skład kolekcji wchodzą firany i zasłony, gwarantujące szeroki wybór kolorystyczny i wzorniczy. W ofercie znalazły się zarówno propozycje tradycyjne, jak i bardzo odważne, nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Szerokość kolekcji pozwoli zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Wprowadzając tekstylia, sieć daje możliwość zakupienia w jednym miejscu różnych elementów dekoracyjnych.  Dobór zasłon do nowej wykładziny czy dywanu będzie teraz prostszy i bardziej komfortowy.

W sklepach KOMFORT będzie można nie tylko zakupić tkaniny, ale również skorzystać z profesjonalnej porady w zakresie aranżacji okna, zamówić usługę pomiaru i uszycia dekoracji okiennej.

Pierwsze stoisko z dekoracjami okiennymi zostało otwarte w sklepie KOMFORTu w Łodzi, przy ul. Włókniarzy.

Równolegle klienci z całego kraju będą mogli dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl