RuckZuck zaprasza do współpracy

przez | 24/06/2009

System Partnerski RuckZuck to okazja dla każdego przedsiębiorcy zainteresowanego owocną, długofalową współpracą z jedną z najprężniej rozwijających się sieci handlowych. Oparta na jasnych i korzystnych zasadach franczyza to sposób na powodzenie działalności, który sieć RuckZuck odkryła już dawno! Nadal poszukuje jednak nowych partnerów, z którymi mogłaby się nim podzielić.

bogaty_asortyment_w_salonach_ruckzuck_maleSieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck znalazła doskonały przepis na sukces  – najwyższej jakości, bogaty asortyment, kompetentna, fachowa obsługa i idące za tym grono zadowolonych klientów. Dzięki korzystnej ofercie Systemu Partnerskiego, RuckZuck stale się rozbudowuje i powiększa swój zasięg zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. na Ukrainie, Łotwie, Białorusi i w Rosji.

Dołącz do RuckZuck!

Powodzenie sieci gwarantuje przemyślany i atrakcyjny dla właścicieli firm System Partnerski. Może do niego dołączyć każdy przedsiębiorca, nawet jeśli nie posiada doświadczenia w branży budowlano-wnętrzarskiej. Właściciele salonów korzystają z licencji, marki oraz know-how RuckZuck, a także centralnych działań marketingowo-reklamowych. Sieć finansuje w 100% kompletną wizualizację punktu sprzedaży i systemy ekspozycji. Każdy przedsiębiorca ma także możliwość uczestnictwa we wszystkich organizowanych przez sieć wydarzeniach, takich jak szkolenia czy akcje promocyjne.

ruckzuck_wroclaw_male– Chcielibyśmy, aby w jak najkrótszym czasie umożliwić dostęp do oferty RuckZuck mieszkańcom każdego miasta na terenie Polski. Dlatego wciąż poszukujemy nowych partnerów w różnych regionach kraju, chętnych do przyłączenia się do naszego Systemu Partnerskiego. Każdy, kto rozpocznie współpracę z nami, ma możliwość stać się częścią jednej z najprężniej powiększających się sieci handlowych oraz wyznaczania nowych dróg jej dalszego rozwoju – mówi Adam Wawrzyńczyk, Dyrektor Handlowy RuckZuck.

Jakość i profesjonalizm

RuckZuck oferuje swoim Partnerom Handlowym przejrzyste zasady przyłączenia się do Systemu Partnerskiego i korzystanie z dorobku znanej firmy, która posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Ponad 100 placówek w całym kraju funkcjonuje na tych samych zasadach opartych na fachowej obsłudze i doradztwie oraz sprzedaży drzwi, paneli, podłóg i akcesoriów wykończeniowych m.in. marek Classen i Royal Floor. RuckZuck oferuje nie tylko bogaty wybór materiałów, ale też pomaga zorganizować ich transport i montaż. Dzięki tak atrakcyjnej ofercie, sieć cały czas zdobywa nowych klientów!