Pomorski-Biznes.pl przy kawie

Od dziś marketing przy kawie można czytać także nad morzem. Portal Pomorski-Biznes.pl zawiązał współpracę z e-magazynem „Marketing przy Kawie”.

Pomorski-Biznes.pl od początku postawił sobie za cel dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi dla biznesu, w tym również wiedzy na temat marketingu i zarządzania. Dlatego poza dotychczasowymi projektami („Pomorski-Biznes.TV”; „Alfabet Marek”, „Pomorski-Biznes Klub”), współpracując z „Marketingiem przy Kawie” otwieramy kolejny rozdział na drodze przedsiębiorcy do zdobywania przewagi konkurencyjnej – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, Dyrektor Generalny Pomorski-Biznes.pl. Każdego tygodnia na portalu prezentować będziemy inspirujące tematy m.in. wokół kampanii społecznych, marketingu szeptanego, zarządzania marką czy programów lojalnościowych. Nie zabraknie też zagadnień wokół praktyk Public Relations i trendów w reklamie – dodaje Jarosław Waśkiewicz.

Rola marketingu i reklamy rośnie, ich wpływ na nasze życie jest coraz większy. Warto sobie to uświadamiać i poznawać rządzące nimi mechanizmy. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z Pomorski-Biznes.pl dotrzemy do szerszych rzesz odbiorców z naszym przekazem – mówi Jacek Szlak – redaktor naczelny „Marketingu przy Kawie”.

POMORSKI-BIZNES.pl – informuje o tym, co dzieje się w pomorskiej rzeczywistości i jej kluczowych obszarach oddziałujących na gospodarkę i życie codzienne regionu, od strony biznesowej, społecznej a także turystyki. Pomorski-Biznes.pl to również autorskie narzędzia i projekty (m.in. Pomorski-Biznes Klub, Alfabet Marek, Pomorski-Biznes TV) usprawniające codzienną pracę menedżera. www.pomorski-biznes.pl

MARKETING PRZY KAWIE – e-magazyn o marketingu, reklamie i kulturze popularnej. Prezentuje mozaikę opinii, poglądów i idei marketingowych; opisuje najbardziej aktualne zagadnienia, będące znakiem naszych czasów. Gromadzi również bieżące informacje ze świata marketingu i reklamy.

www.marketing-news.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu