Pierwszy polski portal dla aktywnych grup ludzi

przez | 24/06/2009

Powstał portal społecznościowy Aktywisci.net, który umożliwia grupom osób uprawiających wspólnie pasje, prowadzenie własnych wizytówek internetowych i poznawanie nowych osób, które przyłączą się do aktywnych grup.

Każda grupa za pośrednictwem portalu poprowadzi galerię zdjęć, forum grupy, przyjmie nowych członków oraz zorganizuje za pośrednictwem portalu, spotkania w świecie rzeczywistym.

Użytkownik portalu Aktywisci.net posiada osobisty kalendarz, informujący o spotkaniach grup, w których uczestniczy, dzięki któremu z łatwością zaplanuje swój aktywny tydzień.

Ideą portalu jest zrzeszenie ludzi aktywnych w grupach, pomoc internautom w znalezieniu osób, które kochają te same pasje oraz wspieranie aktywnego trybu życia poza granicami internetu.

„Każdy z nas ma zainteresowania, które chciałby rozwijać wspólnie z innymi ludźmi. Często jednak nie znamy osób, które podzielałyby nasze zainteresowania. Aktywisci.net to miejsce gdzie każdy znajdzie pasjonatów podobnych do siebie” – podsumowuje Kamil Rybczyński, twórca portalu.

Dzięki szerokiej gamie ustawień Grupy, jej członkowie z łatwością mogą zdecydować kto będzie miał dostęp do poszczególnych działów strony Grupy oraz do komentowania. Podobnie jest w przypadku ustawień profilu Użytkownika.

„W przyszłości planujemy jak najbardziej rozszerzyć Grupom możliwość swobodnego decydowania o wyglądzie i formie strony Grupy. Ma ona być wolną od ograniczeń, prywatną przestrzenią pasjonatów” – dodaje Kamil Rybczyński

Twórcy portalu planują w najbliższym czasie rozwinąć funkcjonalność stron Grup o możliwość prowadzenia blogów, dodawanie nagrań video za pośrednictwem serwisu YouTube oraz jeszcze bardziej rozszerzyć możliwość znajdywania aktywnych osób i grup w swojej okolicy.

www.Aktywisci.net