mBank na podium

mBank po raz drugi z rzędu zdobył nagrodę główną w kategorii „Banki w sieci” w prestiżowym rankingu „50 największych banków w Polsce 2009″, organizowanym przez redakcję „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Nagroda jest przyznawane za osiągnięte wyniki oraz efektywność w działaniu. Jury rankingu złożone z analityków finansowych oceniało między innymi liczbę obsługiwanych rachunków internetowych, dynamikę wzrostu ich liczby oraz udział we wszystkich rachunkach prowadzonych przez bank.

Zdobycie głównej nagrody drugi raz z rzędu to szczególne wyróżnienie, doceniąjące model działania mBanku. Zaangażowanie Klientów w tworzenie i rozwój banku jako platformy do zarządzania finansami osobistymi oraz spójna i konsekwentna strategia cenowa przynoszą oczekiwane efekty, umożliwiając nam dynamiczny rozwój przy zachowaniu wysokiej efektywności finansowej – mówi Paweł Kucharski, Dyrektor mBanku. – Podobnie jak w zeszłym roku nagroda jest dla nas silną motywacją do dalszego działania i utrzymania tej prestiżowej pozycji w przyszłości. – dodaje Paweł Kucharski.

W 2008 roku mBank pozyskał rekordową liczbę 400,7 tys. Klientów, co stanowi 24% wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Przyrost rachunków był najwyższy w historii mBanku, Klienci otworzyli blisko 592 tys. rachunków.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu