Lniana kolekcja Magdy Gessler

Dnia 13 czerwca, Magda Gessler zaprezentowała swoja pierwszą lnianą kolekcję zaprojektowaną dla Fabryki Wyrobów Lnianych w Żyrardowie. Magda Gessler Collection obejmuje linie ekskluzywnych wyrobów z polskiego, szlachetnego lnu: obrusy i serwety.

„Siatki na Motyle”, „English Breakfast”, „English Party”, “Capuccino”, “Śledź”, „Makrela”, „Miód Malina”, „Słodki Słony”, „Żakardowy Patchwork” – to tylko niektóre nazwy kreacji Magdy Gessler. Część z nich, ta wykwintna, dekorowana jest nieznanymi dotąd, niedocenionymi, polskimi koronkami z Brzozowa. Największym zainteresowaniem cieszyła się czarna kolekcja obrusów „Król Salomon Młody i Stary”. Zachwyt gości wzbudziły też kolekcje weselne: francuska i angielska.

Stoły, na których Magda Gessler prezentowała swoje obrusy i serwety, stanowiły swoiste obrazy. Niektóre, jak martwe natury holenderskie (biało – łososiowa weselna linia angielska i czy różowo – ecru kolekcja weselna francuska). Inne, proste w formach, ale zaskakujące: „Śledź” (turkus z szafirem) i „Makrela” (czerwień i koral) – idealne na jacht. Obrusy uzupełniały serwety i serwetki w najróżniejszych kształtach, w wielu intrygujących tonacjach.

Kompozycje tworzyły niezwykłą kombinację smaku, zapachu i niepowtarzalnego stylu. Magda zestawiła lny z pięknymi, świeżymi kwiatami, delikatną porcelaną Villa Italia oraz z niepowtarzalnymi ciastami i tortami z cukierni Słodki Słony i Embassy. Całość wyglądała jak bajkowy, kolorowy obraz.

Magda Gessler, artystka, malarka, kreatorka smaku, zapachu i stylu, guru restauratorów, jest niekwestionowaną mistrzynią dekoracji wnętrz. Udowadnia to za każdym razem prezentując nowe, niepowtarzalne miejsca. Teraz, postanowiła pokazać, ze pięknie udekorowane stoły nie są domeną jedynie ekskluzywnych restauracji. Dzięki kolekcji lnianej Magdy Gessler, niepowtarzalny stół i wspaniały klimat można stworzyć w każdym domu. Oczywiście za odpowiednią, nie niską cenę.

Teraz, czekamy na pierwszy loft dekorowany przez Magdę Gessler. Dzieło jest w trakcie realizacji. Efekty już niedługo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu